کنسرت‌های لغو شده علیرضا قربانی، اسفند اجرا می‌شوند

علیرضا قربانی که کنسرت‌های دی ماه خود را لغو کرده بود، هفته اول اسفند، پروژه «با من بخوان» را با افزودن قطعه‌ای در سوگ جانبختگان هواپیمای اوکراینی، روی صحنه خواهد برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ جدید برگزاری کنسرت‌های «با من بخوان» با صدای علیرضا قربانی و موسیقی حسام ناصری مشخص شد.

پس از حوادث دی‌، این خواننده در بیانیه‌ای اعلام کرد که در آن مقطع از برگزاری اجراهایش در تالار وزارت کشور صرف نظر کرده است. اما براساس اعلام روابط عمومی پروژه «با من بخوان»، تالار وحدت تهران در روزهای سوم تا ششم اسفند میزبان اجراهای این پروژه خواهد بود.

فروش بلیت سانس‌های جدید کنسرت‌های علیرضا قربانی از امروز (پنجشنبه هفدهم بهمن) آغاز شده است.

علیرضا قربانی، چندی پیش، قطعه «عاشقانه نیست» را به یاد جانباختگان و بازماندگان فاجعه سرنگونی هواپیمای اوکراینی منتشر کرد. اثری با ترانه اهورا ایمان و موسیقی حسام ناصری که بازخوردهای گوناگونی را به دنبال داشت. حالا قرار است اولین اجرای آهنگ «عاشقانه نیست» در کنسرت‌های اسفند «با من بخوان» باشد. به غیر از این آهنگ، تغییرات دیگری هم در رپرتوار کنسرت‌های «با من بخوان» برای اجراهای اسفند در تالار وحدت در نظر گرفته شده است؛ اجراهایی که نیمه اول امسال و طی ۴۳ سانس در تهران روی صحنه رفت.

همچنین به زودی، موزیک‌ویدیوی آهنگ «عاشقانه نیست»، پیش از برگزاری کنسرت‌های اسفند «با من بخوان» منتشر خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1349557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =