۰ نفر
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
بلیت‌های طبقه پایین آزادی تمام شد

ایسنا نوشت: با توجه به این که کمتر از ۵ ساعت تا شروع شهرآورد ۹۱ زمان باقی مانده است تا این لحظه ۴۶ هزار بلیت توسط هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس خریده شده است.

طبق اعلام قبلی که قرار بود درهای ورزشگاه آزادی از ساعت ۷ صبح بر روی هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس باز شود، درها با یک ساعت و نیم تاخیر از ساعت ۸:۳۰ بر روی هواداران گشوده شد و تمام کسانی که از قبل اقدام به تهیه بلیت الکترونیکی از سامانه بلیت فروشی کرده بودند با در اختیار داشتن تاییدیه پرداخت و کارت ملی وارد ورزشگاه آزادی شدند.

براساس این گزارش تمام بلیت‌های طبقه اول استادیوم آزادی که چیزی حدود ۳۷ هزار بود به فروش رفته و از این به بعد متقاضیان برای حضور در ورزشگاه باید اقدام به تهیه بلیت‌های طبقه دوم نمایند.

براساس شنیده‌ها ظرفیت فروش بلیت‌های پیش‌بینی شده برای شهرآورد ۹۱، ۵۷ هزار بلیت است که در صورت بالا بودن استقبال از سوی هواداران این تعداد تا ۶۵ هزار نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

هم‌چنین کسانی که تا این لحظه موفق به تهیه بلیت شهرآورد ۹۱ نشده‌اند باید از طریق اینترنتی و با استفاده از ایمیل و کد ملی بارکد بلیت ورود به ورزشگاه را تهیه کنند.

برخلاف آن چه که عنوان می‌شود هواداران زیادی از صبح امروز پشت در گیشه‌های بلیت فروشی استادیوم صف بسته‌اند، مسوولان ورزشگاه معتقدند هیچ گونه گیشه بلیت فروشی در استادیوم وجود ندارد و کسانی که موفق به تهیه بلیت تا این لحظه نشدند تنها از طریق اینترنتی می‌توانند اقدام به تهیه بلیت کنند.

254 43

کد خبر 1349670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =