پیش‌بینی بازیگران سینما و تلویزیون از نتیجه دربی پایتخت

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در آستانه برگزاری شهرآورد فوتبالی پایتخت، برخی هنرمندان نتیجه این بازی را پیش‌بینی کردند.

در آستانه برگزاری دربی ۹۲ استقلال و پرسپولیس، چند تن از چهره‌های هنری، نتیجه این دیدار مهم و حساس را بنا بر علاقه‌مندی و ارزیابی خود از روند جدول لیگ‌ برتر پیش‌بینی کرده‌اند.

بهادر زمانی بازیگر سینما، درباره دربی امروز پایتخت گفت: من علاقه مند به تیم پرسپولیس هستم. جدا از اینکه این مسابقه بازی مهمی در ایران به شمار می‌آید، امیدوارم از سطح قابل قبولی برخوردار باشد.

بازیگر سینمایی «رستاخیز» عنوان کرد: پیش بینی بازی سخت است؛ حساسیت این بازی روی کیفیت آن تاثیر می‌گذارد اما همچنان هیجان بالایی دارد.

حمید رضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون هم در گفت‌وگو با خبرنگار ما پیرامون مسابقه فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: امیدوارم قرمزها برنده بازی باشند. هر دو تیم خیلی آماده هستند و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

پگاه درباره اینکه کجا بازی را تماشا می‌کند، اظهار کرد: از نزدیکترین فاصله ممکن بازی را می‌بینم!

عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون هم درباره دربی فوتبالی امروز گفت: به نظرم بازی خوبی خواهد بود؛ هر دو تیم با وجود مربی‌های جدید، فوتبالی، جوان و البته ایرانی شرایط خوبی دارند. من بازی را در خانه می بینم. 

این بازیگر سینما درباره پیش بینی خود از نتیجه بازی عنوان کرد: پیش بینی سخت است و اگر تیم ما (پرسپولیس) برنده بازی باشد، قهرمان صد در صد خواهد شد؛ اما اگر استقلال برنده باشد، شاید بتواند خودش را به بالای جدول (نایب قهرمانی) برساند.

نیلوفر شهیدی بازیگر تلویزیون هم درباره این دربی گفت: من پرسپولیسی هستم؛ امیدوارم هر دو تیم بازی خوبی را از خودشان ارائه بدهند. به نظر من نتیجه دربی امروز یک - یک مساوی می‌شود.

رضا توکلی بازیگر سینما و تلویزیون هم بیان کرد: هر دو تیم استقلال و پرسپولیس شرایط خوبی دارند؛ به نظرم بازی مساوی خواهد شد. اما با توجه به حضور فرهاد مجیدی روحیه استقلالی ها خیلی خوب است.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1349733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =