خاطره عجیب میرطاهر مظلومی از ایفای نقش دزد در یک سریال

میرطاهر مظلومی، بازیگر تئاتر و تلویزیون، با حضور در برنامه «دورهمی»، یک خاطره عجیب از نخستین سال‌های شروع فعالیت هنری‌اش را بازگو کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، میرطاهر مظلومی، بازیگر تئاتر و تلویزیون، شب گذشته (پنجشنبه ۱۷ مرداد)، مهمانِ برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بود.

این بازیگر درباره شروع فعالیت هنری خود گفت: «سه گزینه ریاضی فیزیک، تجربی و هنر داشتم و از بین این گزینه‌ها هنر را انتخاب کردم. زمانی که هنر را انتخاب کردم، به تالار مولوی رفتم و به کارگردانی که داشت کار می‌کرد گفتم می‌خواهم کار کنم، گفت برو زمین را تی بکش و چایی درست کن و من برای این گروه این کار را انجام دادم، در حین تمرین، نقش یک سرباز را بازی می‌کردم، شب پانزدهم مشکلی برای یکی از بازیگران پیش آمد و من جایگزین آن شدم، اما همزمان کارهای خدماتی را هم انجام می‌دادم.»

مظلومی درباره شروع کار در رادیو توضیح داد: «سال ۷۷ اولین بار در رادیو تست دادم و صداپیشگی را آغاز کردم و یک سال بعد در دوبله تست دادم و در آنجا مشغول به کار شدم، این روزها هم در رادیو، کارگردانی می‌کنم و در حوزه دوبله هم به عنوان مدیر دوبلاژ هستم که به هم زنجیره‌وار متصل هستند و نمی‌توانم آنها را از هم جدا کنم؛ عاشقانه کارم را دوست دارم.»

او با یادآوری یک خاطره عجیب از اوایل فعالیت هنری‌اش گفت: «پدرم اولین بار در تلویزیون قهوه خانه، بازی من را دیده بود. من در آن سریال، نقش یک دزد را بازی می‌کردم و پلیس من را گرفته بود. پدرم بعد از دیدن این صحنه، رفته بود خانه و سند را برداشته و پیگیر آزادی من شده بود.»

۵۷۵۷

کد خبر 1349921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =