سخنگوی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ایلام :فعلا جلال میرزایی تنها نامزد اصلاح طلبان ایلام است

سخنگوی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان ایلام گفت: جلال میرزایی تنها گزینه مورد توافق شورای سیاستگذاری برای ارایه لیست انتخابات مجلس ۱۱ بوده است.

جواد شرف خانی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین اظهار داشت : به دنبال جلسه شب گذشته شورای اصلاح طلبان استان ایلام در خصوص حمایت از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس، خبرهایی در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از ارائه لیست حمایت از کاندیداهایی داشت.

وی ادامه داد: در این جلسه که با حضور دکتر جلال میرزایی و اکثریت اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان برگزار شد، ابتدا شرایط کنونی و وضعیت آینده استان و کشور مورد بحث و تحلیل قرار گرفت.

این فعالی سیاسی اصلاح طلب اضافه کرد:  سپس در خصوص حضور در انتخابات مجلس، با توجه به تردیدهای دکتر میرزایی و نیز احتمال تایید سایر کاندیداهای جریان اصلاحات تا روز ۲۲ بهمن، تصمیم برای حمایت از کاندیدای اصلاح طلب به روزهای آینده موکول شد.

 شرف خانی در پایان در مورد تعداد کاندیداهای اصلاح طلب تائید شده تصریح کرد: تا این لحظه فقط جلال میرزایی به عنوان تنها کاندیدای اصلاح طلب که می تواند مورد حمایت شورای سیاست گذاری قرار بگیرد تائید صلاحیت شده است، اما چند نفر دیگر از کاندیداها با مراجعه به اعضای این شورا، تقاضای حمایت داشته اند که باید در این خصوص هم تصمیم مناسب اخذ شود.

46

کد خبر 1350458

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =