هدف جنگ در سوریه از بین بردن جمهوری اسلامی بود

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: هدف جنگ در سوریه، از بین بردن جمهوری اسلامی بود و همه باید برای حمایت از انقلاب پای کار باشیم.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهر دانسفهان، اظهار کرد: زمانی تمام انقلاب به مدرسه فیضیه خلاصه می‌شد؛ اما امروز به برکت انقلاب اسلامی، مرزهای جمهوری اسلامی و قدرت اسلام در غزه، لبنان، فلسطین، یمن، سوریه و عراق گسترش پیدا کرده است.
امام جمعه قزوین افزود: اگر در سوریه حضور پیدا نمی‌کردیم، مجبور می‌شدیم در کشور با تروریست‌ها مبارزه کنیم؛ چراکه هدف همه این اتفاقات جنگ با ایران و از بین بردن جمهوری اسلامی بود و همه باید برای حمایت از انقلاب پای کار باشیم. 
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به انتخابات پیش رو به ویژگی‌های نماینده مجلس پرداخت وگفت: اگر کسی به قیامت و خدا اعتقاد نداشته باشد، کاری از پیش نمی‌برد و امروز هر چه مصیبت می‌کشیم از ناحیه کسانی است که ممکن است نماز هم بخوانند اما اعتقاد به قیامت ندارند.
وی بیان کرد: باید نماینده‌ای داشته باشیم که حلال و حرام را بفهمد، به قیامت اعتقاد داشته باشد، حرمت شهید و انقلاب را حفظ کند و وقتی با مردم سخن می‌گوید، مردم را در راستای ظهور منجی عالم بشریت(عج) تشویق کند.
آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: تشخیص افراد اصلح در ایام انتخابات کار دشواری نیست و به راحتی می‌توان افراد دنیا طلب و باندباز را از آدم با شرف، مؤمن و آزاده‌ای که می‌خواهد برای رضای خدا کار کند، تشخیص داد.

۴۶

کد خبر 1350742

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =