واکنش بازیکن صنعت به رفتار اسکوچیچ: او در حق صنعت نفت کم‌لطفی کرد

تسنیم نوشت: عقیل کعبی، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد، دراگان اسکوچیچ از نظر فنی حتی بهتر از مربی چون مارک ویلموتس است.

در مورد وضعیت این روزهای صنعت نفت و جدایی اسکوچیچ از این تیم گفت: این اتفاق خیلی به ضرر تیم ما تمام شد و بازیکنان هم شوکه شدند. پروسه جدایی این مربی هم تا حدودی طولانی شد، ولی فکر می‌کنم اگر این اتفاق در نیم‌فصل رخ می‌داد، به سود صنعت نفت بود.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا جدایی اسکوچیچ باعث نشد تا بازیکنان صنعت نفت از این مربی ناراحت شوند؟»، تصریح کرد: به‌هرحال این اتفاقی بود که رخ داد و نمی‌توان کاری کرد. اسکوچیچ در حق صنعت نفت کم‌لطفی کرد، ولی امیدوارم این مربی بتواند ایران را به جام جهانی ببرد. اسکوچیچ مربی خوب و باهوشی است و می‌تواند در تیم ملی موفق باشد.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت در واکنش به اینکه برخی معتقدند اسکوچیچ گزینه مناسبی برای هدایت تیم ملی نیست، خاطرنشان کرد: در تیم ملی یک مربی مثل کی‌روش فوق‌العاده عمل کرد، ولی معتقدم که اسکوچیچ خیلی بهتر از ویلموتس است.

کعبی در مورد نتایج ضعیف تیمش در چند بازی اخیر نیز اظهار داشت: متأسفانه در سه بازی پیاپی شکست خوردیم و شرمنده هواداران هستیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیریم و دوباره به روزهای خوب‌مان در نیم‌فصل اول برگردیم. فقط از مسئولان باشگاه می‌خواهم که مشکلات مالی را حل کنند تا بازیکنان تمرکز خوبی برای ادامه بازی‌ها داشته باشند.

255 43

کد خبر 1350793

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =