مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: تمامی محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از محور رضی گرمی افزود: هم اکنون شاهد بارش شدید برف در محورهای شمالی استان و گردنه های حیـران و الماس هستیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل افزود: با آغاز بارش برف عملیات برف‌روبی و نمک پاشی سطح جاده از سوی راهداران مستقر در راهدارخانه‌ها انجام شده و رانندگان باید با توجه به شرایط جوی استان به‌ویژه در گردنه‌های برف‌گیر وسایل و تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

دبیر کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل تصریح کرد: ۱۱۰ اکیپ راهداری با ۲۸۶ دستگاه ماشین آلات و ۴۳۵ نفر نیروی انسانی در راهدارخانه ها، گردنه‌ها و محورهای مواصلاتی استان اردبیل مستقر هستند و با همه توان آماده خدمت‌رسانی به مردم و مسافران عزیز هستند.

وی با اشاره به استقرار اکیپ‌های راهداری در گردنه‌ها و محورهای مواصلاتی و آماده باش کامل راهداران جهت خدمات‌رسانی و برف‌روبی جاده‌ها خاطرنشان کرد: بیش از ۲۰ هزار تن ماسه و نمک در انبارها و راهدارخانه‌ها برای بازگشائی محورها ذخیره شده است.

رحمتی از مردم و مسافران خواست خودروی خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ مجهز کرده و قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ ویا شماره تلفن ۳۳۷۴۵۹۰۲ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: امسال ۵۶ هزارو ۹۷۹ کیلومتر باند برف روبی در محورهای اصلی و فرعی و ۲۱ هزار کیلومتر برف روبی نیز در محورهای روستایی با تلاش جهادی راهداران سخت کوش انجام شده است.

46

کد خبر 1350826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =