آخرین وضعیت اکبر زنجان‌پور پس از عمل جراحی

ایسنا نوشت: اکبر زنجان‌پور، هنرمند با سابقه تئاتر و تلویزیون به دلیل عفونت کیسه صفرا تحت عمل جراحی قرار گرفت.

گلنوش زنجان‌پور، دختر این هنرمند درباره آخرین وضعیت حال پدر خود گفت: «ایشان به دلیل عفونت کیسه صفرا دچار ناراحتی شدند و به تشخیص پزشکان امروز (یکشنبه ۲۰ بهمن) تحت عمل جراحی قرار گرفتند.»

او ادامه داد: «در حال حاضر عمل پدرم به اتمام رسیده و فعلا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و به گفته پزشک درمانگرشان در دو سه روز آینده از بیمارستان مرخص می‌شوند.»

او با اشاره به اینکه در این مدت تعداد زیادی از هنرمندان تئاتر و سینما و اعضای خانه تئاتر و خانه سینما به دیدار پدرش آمده‌اند، از آنان قدردانی کرد که جویای حال این هنرمند بوده‌اند و او و خانواده‌اش را در روزهای بیماری تنها نگذاشته‌اند.

اکبر زنجانپور، هنرمند با سابقه تئاتر و رادیو وتلویزیون زاده بهمن سال ۱۳۲۳ است که در کارنامه هنری خود کارگردانی نمایش‌نامه‌های بسیاری همچون «ایوانف» و «دایی وانیا» اثر چخوف، «سیر طولانی روز در شب» نوشته یوجین اونیل،«دشمن مردم» نوشته هنریک ایبسن، «مرگ دستفروش» نوشته میلر و ... را در کنار بازی در نمایش‌هایی مانند «شب هزار و یکم» به کارگردانی بهرام بیضایی،«ملاقات بانوی سالخورده» کار زنده یاد حمید سمندریان و ... را دارد. او همچنین در مجموعه‌های تلویزیونی «عطر گل یاس» و «آوای فاخته» کار بهمن زرین‌پور،  «تنهاترین سردار» کار مهدی فخیم‌زاده، «مختار نامه» به کارگردانی داود میرباقری و ... به ایفای نقش پرداخته است.

۶۴۵۷

کد خبر 1350856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =