دومین سیلی ایران به آمریکا بعد از حمله موشکی سپاه از زبان سردار شریف /قُمار بزرگی که ترامپ کرد

ایرنا نوشت: مسوول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: سیلی موشکی ایران دشمن را به خواب برده است و سیلی دوم که همان حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات است، دشمن را بیدار می‌کند.

سردار رمضان شریف شامگاه یکشنبه در آیین اربعین سردار سلیمانی در سالن همایش‌های دانشگاه دامغان، افزود: سیلی اول ایران بسیار تعیین کننده بود و دشمن با سکوت، خود را به خواب زده است اما بدون شک سیلی بعدی دشمن را بیدارتر خواهد کرد.

وی ادامه داد: با شهادت سردار سلیمانی، رستاخیز عظیمی در عراق و ایران به پاشد و عنوان  «سردار دل‌ها» از عمق احساس مردم بیرون آمد.

شریف اضافه کرد : ۲۵ میلیون نفر در پنج شهر کشور در تشییع سردار سلیمانی حضور داشتند و سراسر کشور عزادار این شهید والامقام شدند. 

خون حاج قاسم و همراهانش آمریکا را به خاک ذلت می‌نشاند

شریف بیان کرد: دشمن با مشاهده جمعیت میلیونی تشییع کنندگان شهدای مقاومت در ایران و عراق به این باور رسیده که دچار اشتباه محاسباتی شده است، اما هرگز این موضوع را بیان نخواهد کرد. 

وی، اسماعیل قاآنی را بهترین جایگزین برای سردار سلیمانی دانست و گفت: سردار قاآنی، ۲۰سال جانشین حاج قاسم بود و در کنار اندوخته‌های فراوان، از پشتیبانی مقام معظم رهبری برخوردار است، سپاه با تمام وجود او را کمک می‌کند و میلیون‌ها ایرانی که خواستار خونخواهی حاج قاسم هستند نیز از او حمایت می‌کنند. 

شریف، ترور را تنها هنر دشمنان دانست و افزود: علی‌رغم تمامی ترورهای دشمن پس از انقلاب، همه شاهدند که ما همچنان بر قله‌های افتخار هستیم.

وی اضافه کرد: آمریکا با شهادت سردار سلیمانی، قُمار بزرگی کرد و بدون شک در این قماربازی، بازنده اصلی خواهد بود.

دشمن به دنبال سرپوش گذاشتن بر تلفات واقعی در عین الاسد است 

شریف تصریح کرد: ۱۳ فروند موشک سنگین ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عین‌الاسد برخورد کرد و دشمن تنها ضربه مغزی خفیف ۶۵ نفر را اعلام کرد در حالی‌که آسیب به آنها بیش از این‌ تعداد است. 

وی افزود: آنچه که از آمار تلفات مهم‌تر است، شکسته شدن هیبت آمریکا و خوار و خفیف شدن او در سطح بین المللی است که در برابر قدرت ایران اسلامی، زانو زدند و سکوت کردند.

شریف گفت: شرایط ایران اسلامی ویژه است و به بسیاری از دستاوردها که آرزوی بسیاری از کشورها است، دست‌یافته‌ایم. 

وی اظهارداشت: بسیاری از کشورهای قدرت‌مند جهان نیز امروز مستقل نیستند، اما ایران درحوزه اقتصادی، دیپلماسی و سیاسی بدون وابستگی به آمریکا در اوج استقلال قرار دارد. 

شریف افزود: ایران کشوری بزرگ و قدرتمند است و آمریکا نیز که مفهوم این قدرت را به خوبی می‌داند به دنبال تصویرسازی غیر واقعی از ایران است. 

وی ادامه داد: ما با قدرت و تسلط کامل بر اوضاع داخلی و منطقه، شجاعت و شهامت خود را حفاظت می‌کنیم و دشمن نیز بداند که حق ندارد به مردم ما نگاه چپ کند.

شریف، به عبور ایران از گردنه های بزرگ و صعب العبور اشاره کرد و گفت: ما به دنبال جنگ، تصرف و غصب کشورهای منطقه نیستیم اما آمریکا از کیلومترها فاصله به دنبال چپاول نفت و گاز، به منطقه آمده است. 

شریف، شهادت سردار سلیمانی را سراسر راز و رمز دانست و ادامه داد: همان دست شهید سلیمانی که در جنگ تحمیلی تیرخورده بود، در حمله آمریکا قطع شد تا نشان دهد که او ابوالفضل جبهه مقاومت بود.

وی خاطرنشان کرد: ما در جنگ نظامی برنده هستیم اما در جنگ اقتصادی و رسانه‌ای نیازمند پایمردی ویژه، ممارست و مقاومت هستیم. 

مسوول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر برای عزت ملت ایران اهمیت قائل است و نگاه رهبری به عظمت ایران اسلامی، با این نگاه ویژه به خوبی قابل فهم است که بعد از ۴۱ سال، ایران الهام بخش ملت‌های منطقه شده است. 

2727
کد خبر 1350930

برچسب‌ها