ماسور را دریابید

ماسور از جمله مناطقی است که در سیل خسارت های زیادی را متحمل شده است اما متاسفانه تاکنون خدمات درخوری دریافت نکرده است

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر گفت: بر روی کاغذ توزیع به ظاهر عادلانه ای برای پانزده میلیارد تومان سهم آسفالت مناطق از بودجه سیل صورت گرفت یعنی برای هر منطقه پنج میلیارد تومان که این کار دقیقا عین بی عدالتی است.

«سجاد بابایی» افزود:  قسمتی از  مناطق مطهری ،باغ دختران،کوچه های آرش و حسابی و قسمت اعظمی از ماسور  در سیل خسارت دیدند که در بین این مناطق باغ دختران و ساحلی علوی نصف و نیمه و منطقه ماسور کلا از این اعتبارات محروم مانده و بودجه آسفالت سیل در محلاتی که از سیلاب به دور بوده اند آسفالت شده اند.

وی بیان کرد: بنابراین ضرورت دارد که شهردار برای جلوگیری از این بی عدالتی نسبت به عقد قراردادی جدید صرفا برای آسفالت نمون کوچه های خاکی منطقه ماسور اقدام کند.

بابایی عنوان کرد: هم چنین با توجه به تعلل در به عهده گرفتن ساخت پل ماسور ،ده میلیارد از بیست و پنج میلیارد مصوب به پروژه دیگری اختصاص یافت و ساخت پل را با مشکل روبرو ساخته است.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر خرم آباد گفت: رودخانه بالارود ماسور تنها رودخانه ای است  که پروژه ای برای دیوار سازی ساحلی آن پیش بینی نشده است؛ تقاضا این است که مابقی اعتبار جذب نشده دیوار سازی داخل شهر برای جلوگیری از ورود سیلاب به خانه های مردم پاک و نجیب ماسور برای رودخانه ماسور هزینه شود.

46

کد خبر 1350971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =