۱۱ نفر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
سردترین ایستگاه هواشناسی کشور کجا بود؟

ایسنا نوشت: کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه بارش‌های پراکنده در آسمان استان تا بعد از ظهر روز سه‌شنبه ادامه دارد، اعلام کرد که دمای هوا در روزهای آینده کاهش می‌یابد.

خسرو سیف پناهی شعبانی با اشاره به آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: بررسی مدل‌های هواشناسی گویای آن است که از امروز تا بعد از ظهر روز سه‌شنبه بارش‌های پراکنده برف و کولاک را در نوار شمالی استان خواهیم داشت.

وی با اشاره به وزش شدید باد در روزهای گذشته، افزود: در شهرستان بیجار سرعت وزش باد تا ۹۵ کیلومتر در ساعت در روزهای گذشته ثبت شده است.

کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه احساس سردی هوا در روزهای آینده به علت وزش باد نچندان شدید بیشتر است تصریح کرد: روز چهارشنبه پدید بارشی در آسمان کردستان نخواهیم داشت اما افت شدید دما در این روز پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به میزان بارش‌های ثبت شده از بعد از ظهر روز جمعه هفته گذشته تا صبح امروز، عنوان کرد: در شهرستان‌های مریوان، بانه، سروآباد، سقز، کامیاران، بیجار و سنندج به ترتیب ۶١، ۳۲، ۳۰، ۲۹، ۷، ۵ و ۲ میلیمتر بارش ثبت شده است.

سیف پناهی شعبانی در پایان یادآور شد: صبح امروز کمینه دما در ایستگاه زرینه شهرستان دیواندره حدود ۲۰ درجه سانتیگراد زیر صفر بوده که کم‌ترین دمای ثبت شده بین ایستگاه‌های کشور است.

۴۷۴۷

کد خبر 1351070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =