کارگردان «پسرکشی»، رنج‌ها و گلایه‌هایش را کنار گذاشت و آمد

محمدهادی کریمی، کارگردان «پسرکشی» ترجیح داد نشست خبری این فیلم را کوتاه برگزار کند. او تاکید کرد رنج‌ها و گلایه‌هایش را کنار گذاشته است تا بتواند در این نشست حضور پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست خبری «پسرکشی» با حضور کارگردان، عوامل و بازیگران فیلم، شامگاه دوشنبه ۲۱ بهمن، در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

نشست خبری فیلم سینمایی «پسرکشی»، به دلیل طولانی شدن نشست فیلم قبلی و برگزاری جلسه اعلام اسامی نامزدهای سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، بسیار کوتاه برگزار شد.

در حالی که بیشتر بازیگران و عوامل «پسرکشی» در نشست خبری حضور پیدا کرده بودند، محمدهادی کریمی، کارگردان فیلم، به نمایندگی از جمع، ترجیح داد این نشست را کوتاه برگزار کند. او در این ارتباط گفت: «من وظیفه خودم دانستم هر چند کوتاه در کنارتان باشم و امیدوارم از تماشای فیلم لذت برده باشید.»

این کارگردان افزود: «من سعی می‌کنم با فیلمم صحبت کنم و امیدوارم در سال ۹۸ با ساخت «پسرکشی» آنچه در ذهنم بود را به تصویر کشیده باشم. من بر اساس یک شعر مولانا این فیلم را ساختم و آن این بیت بود: خون به خون شستن محال آمد محال.»

او ادامه داد: «من این فیلم را ساختم تا بگویم ما چاره‌ای جز این که همدیگر را دوست داشته باشیم، نداریم. من رنج‌ها و گلایه‌ها را کنار گذاشتم و امروز در خدمت شما بودم.»

۵۷۵۷

کد خبر 1351300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =