حضور «سردار قاآنی» در جمع راهپیمایان تهرانی /فرمانده کل ارتش: آمریکا ضربه عین الاسد را فقط یک سیلی تلقی کند

مهر نوشت:فرمانده نیروی قدس سپاه در راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران حضور یافت.

 سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران حضور یافت.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه در چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تهران و سراسر کشور با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» برگزار شد.

فرمانده کل ارتش:آمریکا ضربه عین الاسد را فقط یک سیلی تلقی کند

سرلشگر عبدالرحیم موسوی صبح سه شنبه در مراسم ویژه بیست و دوم بهمن در کرج با اشاره به حضور بی نظیر مردم، اظهار کرد: حقیقتاً دنیا چنین صحنه باشکوهی و چنین مردم را به چشم ندیده است.

وی گفت: امروز در هیچ کجای جهان ملتی مانند ملت مصمم ایران که با اراده‌ای پای آرمان‌های خود بایستند، نخواهید دید.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه به سهم خود از همه مردم استان البرز که در چنین این شرایط آب و هوایی این چنین با اراده برای زدن مشت محکم بر دهان یاوه گویان و دشمنان انقلاب اسلامی به میدان آمده اند، تشکر می‌کنم.

سرلشکر موسوی تاکید کرد: ملت ایران اسلامی امروز آمده اند تا یکبار دیگر حضور پرشور خود را به رخ جهانیان بکشند.

وی اضافه کرد: یوم الله ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مقارن شده است. چهل روز است که آزادگان، حق طلبان و همه مبارزان علیه نظام سلطه آمریکای جنایتکار و رژیم نحس و نجس صهیونیستی داغدار عروج خونین سرباز ولایت و سردار دل‌ها هستند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه افزود: تروریست‌های آمریکایی ضربه عین الاسد را فقط یک سیلی تلقی کنند و از تأخیر در مجازات خود هم خوشحال نباشند زیرا دست هرچه بالاتر برود سنگین‌تر و سهمگین‌تر فرود خواهد آمد.

2727

کد خبر 1351461

برچسب‌ها