تاخیر چند ساعته پروازها در فرودگاه شیراز و سرگردانی مسافران

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: تاخیر در پروازهای صبح امروز سه‌شنبه از شیراز به مقصد تهران باعث سرگردانی مسافران در فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز شد

تاخیر در پروازهای صبح امروز سه‌شنبه از شیراز به مقصد تهران باعث سرگردانی مسافران در فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز شد.
علاوه بر پروازهای ۴:۴۰ و ۶ صبح امروزهواپیمایی آسمان، دیگر خطوط پروازی به مقصد تهران از جمله سپهران نیز با تاخیر در پرواز مواجه هستند.
برخی از مسافران از ساعت ۲ بامداد در فرودگاه حضور داشتند و همچنان این پروازها صورت نگرفته و باعث نارضایتی مردم شده است.
یکی از مسافران گفت: مسوولان این شرکت‌های هواپیمایی، هیچ پاسخ و دلیلی برای این میزان تاخیر در پروازها بیان نکرده اند و مسافران بلاتکلیف و سرگردان در فرودگاه حضور دارند.
وی افزود: برخی افراد علت تاخیر را سرما و یخ زدن باند فرودگاه مهرآباد تهران اعلام کرده اند.
مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان فارس گفت: علت تاخیر در همه پروازهای صبح امروز به مقصد تهران، یخ زدگی باند فرودگاه مهرآباد بوده است.
احسان استوار اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی کشور، انتظار است مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز با شماره تلفن ۱۹۹ یا ۹ - ۳۷۱۱۸۸۹۰ تماس بگیرند تا در صورت تاخیر پرواز، برای حضور در فرودگاه و جلوگیری از اتلاف وقت و معطلی برنامه‌ریزی کنند.
۴۷۴۷
کد خبر 1351500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =