طلوع جدید مازیار؛ ما در انتخابات فدراسیون دخالت نمی کنیم!

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان انتصاب نامزدهای انتخابات فدراسوین فوتبال به وزارتخانه و حمایت از آنها را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این روزها بحث انتخابات فدراسیون فوتبال و ثبت نام نامزدها یکی از داغ ترین بحث های ورزشی کشور است. در حالیکه حواشی زیادی از چند ماه پیش پیرامون این اتفاق وجود داشته، حالا وزارت ورزش موضع خودش را نسبت به برگزاری انتخابات و ثبت نام نامزدها اعلام کرده. مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش اظهار داشت: انتصاب نامزدها به وزارتخانه و حمایت از آنها به هیچ عنوان صحت ندارد و گمانه‌زنی بی اساس برخی افراد و رسانه‌هاست.

وی افزود: حضور افراد از تمایلات فکری و سیاسی مختلف در انتخابات فدراسیون فوتبال ایران نشانه خوبی از نشاط و اعتماد به مجموعه مدیریتی ورزش کشور است و تضمین می‌کنیم انتخابات فدراسیون فوتبال در نهایت سلامت و بی طرفی برگزار می‌شود. وزارت ورزش و جوانان در موضوع انتخابات فدراسیون فوتبال وظیفه نظارتی و رعایت قوانین عمومی کشور را بر عهده دارد و قطعا بی‌طرف هستیم.

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان از نامزدها خواست برنامه‌های مدیریتی خود را به نقد و بحث رسانه‌ها بگذارند و صدا و سیما هم با طراحی برنامه‌های مناسب و آگاهی بخش در این مورد فرصت بررسی و ارائه اطلاعات صحیح را برای سنجش وزن و میزان دانش و توان مدیریتی نامزدها برای فوتبال کشور فراهم کند.

43257

کد خبر 1351531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =