افتتاح ۵ واحد مسکونی در محله نمره یازده مسجدسلیمان

منازلی که با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) ساخت و ساز شده اند، با حضور فرماندار ؛ مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره ) و سایر مدیران شهرستان همچنین کمیته روستایی دهه فجر در محله نمره یازده در بخش گلگیر تحویل خانواده های محترم تحت پوشش کمیته امدادشده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از خوزستان در مسجدسلیمان ، آئین افتتاحیه ۵ واحد مسکونی در محله نمره یازده مسجدسلیمان به مناسب گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همکاری مشترک سپاه پاسداران و کمیته امداد خمینی (ره ) مسجدسلیمان برگزارشد .

جناب سرهنگ رحیمی حسینی فرمانده سپاه پاسداران مسجدسلیمان که در آیین افتتاحیه این برنامه حضور داشت درگفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما اظهار کرد: منازلی که با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) ساخت و ساز شده اند.

 مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره ) و سایر مدیران شهرستان همچنین کمیته روستایی دهه فجر در محله نمره یازده در بخش گلگیر تحویل خانواده های محترم تحت پوشش کمیته امدادشده است. 
وی افزود: این منازل ۵ واحد بوده و برای هر باب منزل حدود ۵۰ میلیون تومان هزینه شده است که به همت تلاش گروه های جهادی بسیج شهرستان مسجدسلیمان احداث شده اند و جا دارد دست یکایک این تلاشگران عرصه سازندگی را ببوسم و از زحمات ان ها تشکر کنم. 

رحیمی حسینی افزود: مابقی این واحدهای مسکونی بنا است در اسفندماه افتتاح شود.

46

کد خبر 1351605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =