تمامی محورهای مازندران باز و لغزنده است

واحد مرکزی خبر نوشت: رییس پلیس راه مازندران: محورهای کوهستانی و ساحلی مازندران امروز چهارشنبه باز و سطح جاده نیز لغزنده است.

سرهنگ علیرضا قدمی با اشاره به لغزنده بودن تمامی محورهای استان از جمله محورهای کوهستانی و ارتفاعات و محورهای ساحلی گفت: کلیه جاده‌های اصلی و فرعی مازندران امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن باز و تردد به صورت کند است.

رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه احتمال سقوط بهمن و رانش کوه در محورهای کوهستانی وجود دارد از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، خودرو خود را به تجهیزات زمستانی بویژه زنجیر چرخ مجهز و از تردد غیر ضروری در محورهای کوهستانی جدا خودداری کنند.
سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها از محور هراز تصریح کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۳بهمن ماه تا ساعت ۲۴ امشب   از این محور ممنوع است .
ریس پلیس راه مازندران افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
۲۳۵۲۳۲
کد خبر 1351678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =