این قسمت؛ پنهان کردن اسکوچیچ از عالم و آدم!

فدراسیون فوتبال ایران به سیاست پنهان‌کاری مربیان ملی به کار خود ادامه می‌دهد. آنها در پروژه ویلموتس شکست خورده محض بودند و این بار هم اجازه نمی‌دهند خبرنگاری به اسکوچیچ نزدیک شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم رسانه‌ای فدراسیون فوتبال همچنان به سیاست شکست خورده خود ادامه می‌دهد. این سیاست همان پنهان کاری تمام مسایل، اتفاقات و همینطور آدم‌های فدراسیون و تیم‌ملی از مردم و رسانه هاست. برداشت طرفداران فوتبال این است که آنها اجازه نمی‌دهند شفافیت در فوتبال وجود داشته باشد. همین حالا تیم رسانه‌ای فدراسیون دراگان اسکوچیچ را از انظار عمومی و همینطور از تیررس رسانه‌ها پنهان کرده است. در همه جای دنیا وقتی یک نفر سرمربی کشوری می‌شود، در یک کنفرانس مطبوعاتی به سوالات پاسخ می‌دهد ولی در اینجا تیم رسانه‌ای فدراسیون اسکوچیچ را قایم کرده و می‌ترسد خبرنگاری از او سوال چالشی بپرسد! منتقدان می‌گویند این ترس فدراسیون فوتبال به دلیل انتخابی است که داشته اند. آنها موافق هیچگونه سوال چالشی نیستند و در واقع از آن واهمه دارند. در دوره ویلموتس دقیقا همین سیاست پیاده شد. درست در روزهایی که ویلموتس قراردادش را فسخ کرده بود، مهدی تاج به خبرنگاران می گفت: «او خیلی مربی نجیبی است که اصلا به ما نمی گوید پولش را می‌خواهد!» حاصل این پنهان کاری ضرر سنگین فوتبال و گلایه شدید طرفداران و رسانه ها بود. آنها بیشتر از اتفاقی که افتاد، به رفتارهای فدراسیون انتقاد داشتند. گلایه آنها این بود که چرا امیر مهدی علوی سخنگوی این فدراسیون یک روز در میان مصاحبه می‌کند و می گوید ویلموتس خیلی با شخصیت است و اصلا حرف از پول نمی‌زند، ولی پشت پرده قراردادش را فسخ می‌کند؟

با رفتن ویلموتس و این شکایت عجیب و غریب 90 میلیادری از فدراسیون باز هم چیزی تغییر نکرده و سیاست شکست خورده همچنان در فدراسیون اجرا می شود.

252 43

کد خبر 1351717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =