۱۴ طرح برق رسانی روستایی در استان سمنان به بهره برداری رسید

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: در دهه مبارک فجر ، ۱۴ طرح عمرانی برق رسانی روستایی این استان با اعتبار ۳۳ میلیارد و ۳۶ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان رضا علی اصغری بیان داشت: طرح احداث روشنایی معابر حدفاصل روستای دهملا تا راهنجان با اعتبار یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال و طرح بهینه سازی پست و شبکه هوایی توزیع برق روستایی با مبلغ ۱۶ میلیارد و ۳۲۶ میلیون ریال مربوط به شهرستان شاهرود مورد بهره برداری واقع شد.

وی تصریح کرد: طرح جابه جایی و رفع حریم شبکه روستای بخش آباد ،دشتبو و بق با هزینه یک میلیارد و ۶۷۷ میلیون ریال و طرح اصلاح و تقویت شبکه روستای حسین آباد دولاب و مومن آباد جهت بهبود ولتاژ بااعتبار دو میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال در شهرستان دامغان ، از دیگر طرح های افتتاح شده در دهه فجر امسال می باشد.

وی اضافه کرد:  طرح احداث یک هزار و ۱۰۰ متر شبکه روشنایی معابر روستاهای رودبارک و فولادمحله شهرستان مهدیشهر با مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال ، از طرح های افتتاح شده به شمار می روند.

علی اصغری با اشاره به این که طرح بهسازی پست هوایی روستای محله باغ جدید و ملیجان بالا باهزینه ۹۴۷ میلیون ریال مربوط به شهرستان گرمسار بهره برداری شده اظهارداشت: طرح بهینه سازی شبکه فشار ضعیف روستای لجران با اعتبار دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال نیز افتتاح گردید.

وی افزود: طرح نصب پست هوایی کم تلفات و شبکه روستای حسین آباد کالپوش با اعتبار یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال ، طرح بهسازی شبکه توزیع برق خیابان جهان آباد روستای ری آباد با هزینه ۶۳۸ میلیون ریال، طرح توسعه شبکه فشار ضعیف هوایی به منظور تامین برق مشترکین جدید شهرک جدید روستاهای نردین و طلوبین بامبلغ یک میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال و طرح نصب چراغ های جدید در روستاهای کمردار و کرنگ منطقه کالپوش بااعتبار ۲۱۸ میلیون ریال ، از طرح هایی می باشند که در روستاهای شهرستان میامی به بهره برداری رسیدند.

وی با بیان این که طرح اصلاح شبکه فشار متوسط هوایی روستای امام زاده عبدا... بااعتبار ۷۲۳ میلیون ریال مربوط به شهرستان سرخه افتتاح گردیده یادآور شد: طرح بهسازی شبکه و نصب پایه جهت تقویت شبکه فیدر پلیس راه حدفاصل پست۶۳ کیلوولت تا فرعی روستای قهج باهزینه ۹۷۰ میلیون ریال و طرح بهینه سازی و جابه جایی شبکه فشار ضعیف روستاهای قلعه عبدا... و خیج منطقه بسطام با مبلغ ۹۲۵ میلیون ریال افتتاح گردیدند.

۴۶

کد خبر 1352175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =