نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی قزوین تشدید شد

بیگدلی گفت: در آستانه فرارسیدن نوروز۹۹ و به منظور ارتقای کیفیت ارایه خدمات، نظارت بر نحوه فعالیت مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی استان تشدید شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین قزوین؛ فیاض بیگدلی معاون فنی و نظارت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به در پیش رو بودن ایام نوروز و افزایش حجم تردد و لزوم بهبود کیفیت خدمت رسانی به کاربران جاده ای، بازدیدها از این مراکز و مجتمع ها به شکل مستمر و هفتگی در قالب کمیته نظارت شهرستانها در برنامه کاری آنها قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: در این راستا کمیته نظارت با بازدید سرزده و متوالی از این مجتمع ها در جریان عملکرد آنها در همه بخش‌ها اعم از وضعیت بهداشتی آشپزخانه، نمازخانه و سایر قسمت‌ها قرار می‌گیرد.
بیگدلی ادامه داد: بهبود کیفیت خدمات این مجتمع ها و رعایت اصول بهداشتی علاوه بر آن که به گسترش صنعت گردشگری کمک می کند گامی موثر در جهت کاهش حوادث جاده ای و افزایش ضریب ایمنی راه ها است.
وی از فعالیت ۳۲مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در سطح استان قزوین خبرداد و افزود: همچنین ۱۸مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی نیز با مجموع مساحت ۵۲۴ هزار متر مربع در حال احداث است.

۴۶

کد خبر 1352179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =