جشنواره بزرگ ورزشی نشاط خانواده در سمنان پایان یافت

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان روز جمعه ۲۲ بهمن‌ماه اظهار داشت: جشنواره بزرگ ورزشی نشاط خانواده بعد از هشت روز پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان حسین زیاری گفت: این جشنواره با حضور پرشور مردم شهر اخلاق همراه بود و برآورد کارشناسان ما بر اینست که بیش از ده هزار نفر طی هشت شب در این برنامه شرکت نمودند.

وی خاطرنشان ساخت: هیئت‌ها و باشگاه‌های ورزشی در این طرح بدنبال ایجاد فضای با نشاط به همراه فراهم‌آوردن تجربه انجام رشته‌های ورزشی برای فرزندان و والدین در کنار هم بودند تا افراد شرکت کننده علاوه بر پیدا کردن علایق خود در ورزش و استعدادیابی، نگاهی هم به مبحث تقویت  خانواده و روابط خانوادگی بعنوان یکی از ارکان اصلی جامعه سالم داشته باشیم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان افزود: سعی شده تا مبحث سلامت، هم در بخش پیشگیری و هم تشخیص و درمان در کنار هم در قالب یک بسته طراحی شده به مردم ارائه گردد و در همین خصوص علاوه بر ایستگاه‌های ورزشی، پایگاه سنجش و پایش فاکتورهای مرتبط با سلامت هم در محل برگزاری جشنواره ایجاد شد و متخصصان حوزه سلامت به ارائه مشاوره‌های لازم به همشهریان پرداختند.

ز.یاری اذعان داشت: تجربه بدست آمده برای ما بعنوان برگزار کننده این برنامه حاکی از اینست که هرجا بتوانیم فضای خانوادگی با نشاط و پر تحرک ایجاد کنیم، با استقبال و شور و شوق مردم همراه خواهیم بود.

وی ادامه داد: جا دارد از تمامی هیئت‌های ورزشی، سازمان‌های مردم‌نهاد، پیشکسوتان، ورزشکاران و دستگاه‌های اجرایی همکار، همکاران اداری و همه افراد و نهادهایی که در اجرای این برنامه همراهی داشتند، تشکر نمایم.

جشنواره بزرگ ورزشی نشاط خانوادگی در چارچوب طرح ملی فجر تا نوروز از ۱۴ لغایت ۲۱ بهمن‌ ۱۳۹۸ در سالن ورزشی وحدت سمنان برگزار شد.

46

کد خبر 1352180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =