انصراف یک نماینده فعلی مجلس از کاندیداتوری در انتخابات/ جهادگران ایران اسلامی هم لیست داد، هم گزینه‌های ریاست مجلس را معرفی کرد

فارس نوشت: نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری خود برای شرکت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا در مجلس  شورای اسلامی نیز از انصراف خود از کاندیداتوری یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

وی افزود: علی‌رغم تأیید صلاحیتم در شورای نگهبان از شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انصرف دادم.

جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم است.

علیرضا زاکانی و حسین مظفر گزینه‌های پیشنهادی جبهه جهادگران ایران اسلامی برای ریاست مجلس

نشست خبری جبهه جهادگران ایران اسلامی با محوریت اعلام لیست تکمیلی جهادگران (ائتلاف اسلامی) برگزار شد. در این نشست لیست تکمیلی ۳۰ نفره و سیاست های این جبهه در قبال اتفاقات اخیر کشور اعلام شد.

وهاب عزیزی، دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در نشست خبری این جبهه در آستانه انتخابات گفت: شفافیت مالی یکی از موضوعاتی است ما اهمیت زیادی به آن می دهیم و ترویج این فرهنگ، در لیست برنامه های ما است.

او افزود: در خصوص رقابت در انتخابات فرقی ندارد چه گروهی در انتخابات به پیروزی میرسد، مهم این است، گروهی که در انتخابات به پیروزی میرسند به کشور خدمت کنند؛ متاسفانه عده ای شعار ولایت پذیری می دهند اما با کارهای خود دل رهبری را خون میکنند.

عزیزی عنوان کرد: آن هایی که امروز ادعای سرداری دارند بروند و زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را مطالعه کنند؛ شهید قاسم سلیمانی کسی بود که منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح داد.

عزیزی درباره حضور قالیباف گفت: من به حضور آقای قالیباف در انتخابات انتقاد دارم و معتقدم که او باید اجازه بدهد تا افراد جوان تر به میدان بیایند. حضور قالیباف در انتخابات، اصولگرایان را به شکست می کشاند؛ دوست دارم با آقای قالیباف مناظره ای داشته باشم و برخی سوالات مردمی را از او بپرسم.

او همچنین افزود: قالیباف یک فرد نظامی بوده و سابقه سیاسی ندارد، او یک حلقه دور خود جمع کرده است که تنها با آن ها کار میکند و افراد دیگری را به حلقه خود راه نمی دهد و اگر به ریاست مجلس هم دست پیدا کند مدت زیادی دوام نخواهد داشت.

او در مورد گزینه پیشنهادی جبهه جهادگران برای ریاست مجلس گفت: گزینه پیشنهادی جهادگران برای ریاست مجلس، حسین مظفر و آقای زاکانی هستند.

عزیزی در پایان گفت: پیش بینی میکنیم جهادگران حداقل ۳۰ درصد کرسی های مجلس را به دست بیاورد.

هم‌چنین به نوشته ایسنا، لیست این تشکل سیاسی اصولگرا برای انتخابات مجلس به ترتیب زیر است:

۱- سید محمد حسینی
۲- حجت عاشوری
۳- احمدرضا عارف
۴- رضا تقی پور
۵- لاله افتخاری
۶- الهه راستگو
۷- سید محسن حسینی ارسنجانی
۸- هابیل ابراهیمی
۹- الهام امین زاده
۱۰- مهرداد خداوردیان
۱۱- بهروز سجودی
۱۲- اردشیر احمدی
۱۳- حسینعلی الیاسی
۱۴- رضا شیرین آبادی فراهانی
۱۵- فاطمه واعظ جوادی
۱۶- سعید طیبی میگونی
۱۷- ناصر ابراهیمی
۱۸- سیاوش امیدی نیا
۱۹- محمدرضا عامری برکی
۲۰- ذبیح اله حسین نژاد
۲۱- عبدالرضا بزرگ نژاد
۲۲- احمد اسدالهی فرد
۲۳- سمیرا ذوالفقاری نیک انجام
۲۴- کامران آرین منش
۲۵- راضیه فرقانی
۲۶- زهرا صادقی
۲۷- علیرضا شریفی نژاد
۲۸- کیومرث یزدان پناه
۲۹- محمد حسین شامحمدی
۳۰-  عبداله شاکری

۲۱۷۲۱۴

کد خبر 1352268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =