اجرای طرح پویش تبلیغات پاک در شهرستان خرم آباد

اجرای طرح پویش تبلیغات پاک در شهرستان خرم آباد با همراهی انجمن های مردم نهاد درحال اجراست

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و زیست شهری شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: تبلیغات حق طبیعی کاندیدای انتخابات مجلس است که در طول دوره تبلیغات انتخاباتی بتوانند به تبلیغ و معرفی خود بپردازند، تبلیغات انتخاباتی باید هدفمند باشند و این امر بسیار مهم است.

«رستم کوشکی» افزود: اجرای طرح پویش تبلیغات پاک در شهرستان خرم آباد با همراهی انجمن های مردم نهاد  درحال اجراست و امید است تمامی کاندیدای این شهر کهن با همکاری در این پویش بتوانند در راستای پیشرفت این شهر و ارتقا فرهنگ تبلیغات پاک قدمی نو بردارند.

 وی بیان کرد: در دهه گذشته پخش پوستر تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات انتخاباتی بود. اما کارایی این روش بیشتر در معرفی نامزد انتخاباتی می باشد و با توجه به هزینه‌بر بودن چاپ و پخش پوستر و توجه کم مردم به پوسترهای تبلیغاتی برای اطلاع رسانی جلسات انتخاباتی که مرتب برگزار می شود، مناسب نخواهد بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و زیست شهری شورای اسلامی شهر خرم آباد تصریح کرد: متاسفانه این روش تبلیغاتی باعث شلوغی و بی نظمی در سطح شهر می شود و بازخورد مناسبی نخواهد داشت. چسباندن پوستر و پلاکارت به دیوارهای شهر نه تنها تبلیغ درستی نیست بلکه برای شهر ضربه ای محسوب میشود.  

کوشکی اظهار کرد: کاندیدها و مسئولین ستاد با برنامه ریزی منسجم باید بتوانند بهترین استفاده را از دوره تبلیغات و معرفی خود داشته باشند که یقینا با خسارت به اماکن عمومی و دیوار نویسی نمی توان تبلیغاتی صحیح، برای معرفی داشت.

46

کد خبر 1352626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =