اعزام گروه های عملیاتی شرکت توزیع برق استان سمنان به گیلان

درپی بارش برف سنگین در گیلان و خساراتی که به شبکه و تاسیسات توزیع برق وارد شده، اکیپ های امدادی شرکت توزیع برق سمنان به استان گیلان اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با عنوان این مطلب گفت: بارش برف سنگین در گیلان ، خاموشی هایی را برای مشترکین به وجود آورده و عزیمت گروه های فنی و تخصصی این شرکت به منظور سرعت بخشی در برطرف نمودن خاموشی ها و رفع اشکالات خطوط برق رسانی و تجهیزات برقی می باشد.

سیدمحمد موسوی زاده افزود: به منظور بازسازی و ساماندهی شبکه های توزیع برق، چهار اکیپ تخصصی و عملیاتی بااستعداد ۱۴ نفر از دامغان، مهدیشهر و گرمسار با بهره گیری از چهار دستگاه خودروی عملیاتی شامل؛ یک دستگاه بالابر و سه دستگاه خودروی دوکابین به استان گیلان اعزام گردیدند.

وی اضافه کرد: به محض اعلام شرکت توانیر مبنی بر حضور نیروهای اجرایی جهت امدادرسانی، اکیپ های عملیاتی این شرکت با تجهیزات کامل به استان گیلان عزیمت نموده و هم اکنون در روستاهای شهرستان سیاهکل در حال خدمت رسانی برای تعمیرات شبکه و تاسیسات توزیع برق هستند تا هرچه سریع تر برق مناطقی که قطع هستند وصل شود.

46

کد خبر 1352708

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =