دستگیری خرده فروش موادمخدر در شهرکرد

فرمانده انتظامی شهرستان مرکز استان از دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر و کشف بیش از 20 گرم انواع مواد مخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ "علی سپهوند" در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک سوداگر مرگ در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان شهرکرد، بلافاصله ماموران کلانتری۱۶ منظریه با همکاری عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهرکرد وارد عمل شدند.
وی افزود: پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی قضایی و رصد شبانه روزی، این متهم ۳۸ ساله در یک عملیات موفق پلیسی در مخفیگاهش در خیابان امیر کبیر شهرکرد دستگیر شد.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی مخفیگاه متهم، بیش از ۲۰ گرم انواع مواد مخدر صنعتی شامل ۱۳ گرم و۸۰ سانت هروئین و ۶ گرم و۶۰ سانت شیشه کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد در پایان با بیان اینکه متهم و مواد مخدر کشف شده جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان دلالت داده شد، گفت: برخورد قانونی با سوداگران مرگ توسط پلیس شهرکرد در سال جاری با قاطعیت دنبال می شود.

46

کد خبر 1352733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =