۱ میلیون ۷۵۰ هزار نفر در البرز می‌توانند رأی دهند

ایسنا نوشت:معاون‌ سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: از میان مجموع واجدین شرایط شرکت در انتخابات، ۸۵ هزار و ۲۷۷ نفر عنوان رأی اولی هستند.

نور محمد فردی روز شنبه ۲۶ بهمن در بازدید از سایت تجمیع آرا و محل توزیع  و تحویل صندوق‌های اخذ رأی در کرج افزود: در مجلس برای شرکت در انتخابات پیش رو یک میلیون ۷۵۰ هزار ۴۸۹ نفر واجد شرایط رأی هستند.
به گزارش ایسنا، وی با اشاره به تعداد رای اولی‌های استان اضافه کرد: از میان مجموع واجدین شرایط شرکت در انتخابات، ۸۵ هزار و ۲۷۷ نفر عنوان رأی اولی  هستند.
وی با بیان اینکه تمهدیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم اندیشیده شده، ادامه داد: بر اساس برنامه ‌ریزی‌های انجام شده تمام امور  برای برگزاری انتخابات فراهم شده  و هیچ گونه ‌مشکلی وجودندارد.
فردی با اشاره به اینکه مردم در روز دوم اسفند با حضور در پای صندوق‌های رأی یک بار دیگر حماسه می‌آفرینند، گفت: از اوایل انقلاب تاکنون مردم با حضور در انتخابات، همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده‌اند.
این مسئول توضیح داد: در شرایط کنونی حضور مردم در پای صندوق‌های رأی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است به همین دلیل از تمام واجدین درخواست می‌شود در انتخابات پیش رو حضور پررنگی داشته باشند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز خاطرنشان کرد: دشمنان شناخت دقیقی از بصیرت و ولایتمداری ملت ایران ندارند و روز جمعه مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی یک بار دیگر آنها را ناامید می‌کنند

۴۶

کد خبر 1352786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =