آمادگی ۲۸۶ دستگاه ماشین آلات در راهدارخانه های اردبیل

علی رحمتی اظهار داشت: محورهای اصلی استان باز و تردد در آنها ادامه دارد و ۲۸۶ دستگاه ماشین‌آلات در راهدارخانه‌های استان با تمام توان اقدام به برف‌روبی راه‌های مواصلاتی و روستایی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: محورهای اصلی استان اردبیل باز و تردد در آنها ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه کولاک موجب کندی روند بازگشایی مسیرهای روستایی شد افزود: ۱۱۰ اکیپ راهداری استان که به‌مناسبت فرارسیدن فصل زمستان در طرح امداد جاده‌ای زمستانی پیش‌بینی شده بود به‌صورت شبانه روز در حال فعالیت برای بازگشایی راه‌های روستایی است.
مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: سقوط بهمن و کولاک شدید در برخی از نقاط شهرستان خلخال موجب کندی روند برف‌روبی راه‌های روستایی و مسدود شدن راه مواصلاتی شهر شاهرود در چند روز گذشته شده بود به همت راهداران بازگشایی شد.
رحمتی تصریح کرد: تاکنون راه روستایی حدود ۱۵۰۰ روستا در استان اردبیل بازگشایی شد و حدود ۳۰۰ روستا نیز به‌زودی بازگشایی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه جاده خلخال به اسالم از سمت اردبیل و گیلان مسدود است، افزود: در روزهای آینده این محور هم بازگشایی خواهد شد و تلاش می‌کنیم تا ۲۴ ساعت آینده تمامی محورهای مواصلاتی و روستایی استان را بازگشایی کنیم و تردد روان در این مسیر برای ساکنان به‌راحتی انجام شود.

46

کد خبر 1352893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =