از رای مردم با حساسیت حراست و مراقبت می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: سیاست راهبردی استاندار البرز امنیت، سلامت و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز ، فردی با بیان این مطلب در جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اظهار داشت: سیاست راهبردی استاندار امنیت، سلامت و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و از رای مردم با حساسیت حراست و مراقبت می شود.
وی افزود: این حق طبیعی مردم است که خودشان سرنوشت ۴ ساله خود را رقم بزنند و در این خصوص ملاک و معیار اجرایی دقیق قانون است.
فردی گفت: بنابراین بستر و زمینه برای حضور با شکوه مردم در انتخابات چه از بعد امنیتی و چه از بعد تبلیغات لازم را انجام دهند.
رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه درب اتاق استاندار استان البرز به روی همه کاندیداها جهت اظهار نظر و هر گونه پیشنهاد باز است، افزود: انتخابات مظهر اراده سیاسی مردم است و این شور و شوق باید خود را نشان دهد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: کلیه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای فراهم است.
وی با بیان اینکه از رای مردم با حساسیت حراست و مراقبت می شود، افزود: زیرا رای مردم زینتی نیست بلکه سرنوشت ساز و تاثیرگذار است براساس برنامه ریزی های انجام شده و طبق جدول زمانبندی کلیه امکانات و تجهیزات اعم از سخت افزاری و نرم افزار برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراهم شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: با توجه به شرایط داخلی و بین المللی و هم چنین اتفاقات به عمل آمده این دوره انتخابات از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و همانطوری که مقام معظم رهبری فرمود هر کسی ایران را دوست دارد بایستی در انتخابات حضور فعال داشته باشد و نسبت به سرنوشت خود احساس مسئولیت نماید زیرا حضور مردم در انتخابات کشور را بیمه می کند.

46

کد خبر 1353078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =