در صد و سیزدهمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان که روز گذشته برگزار شد، بودجه سال ۹۹ شهرداری اصفهان با ۱۳ رأی موافق تصویب شد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ،شهردار اصفهان در این جلسه با قدردانی از اعضای شورای شهر، اظهارکرد: در نیمه دوم سال شرایط جذب و تأمین بودجه ها سخت است، اما در یک ماه باقی مانده هم امیدواریم اتفاقات خوبی بیافتد تا جذب بودجه کمتر از پارسال نباشد.

قدرت ا... نوروزی با بیان اینکه امیدوارم سال آینده با کمک هایی که صورت می گیرد شاهد تحقق بودجه ۶۰۰۰ میلیارد تومانی شهرداری باشیم، افزود: این بودجه رقم سنگینی است، اما با همراهی همه بخش ها قابل تحقق است. وی با یادآوری اینکه قصد داشتیم اصلاحی برای افزایش بودجه امسال داشته باشیم، تصریح کرد: اگر شرایط مثل نیمه اول سال بود می توانستیم بودجه را افزایش دهیم ولی شرایط در نیمه دوم سال سخت شد، گرچه شرایط اصفهان از شهرهای دیگر بهتر است.

شهردار اصفهان با تأکید بر اینکه پروژه ملی باید بودجه ملی داشته باشد، گفت: بسیاری از پروژه های اصفهان ملی است ولی محلی دیده می شود. وی با بیان اینکه تعداد نیروهای شهرداری اصفهان در حال حاضر سیر نزولی دارد، خاطرنشان کرد: حدود ۱۰۰۰ نفر بازنشسته شده اند و نیروی جدید نگرفته ایم، این در حالی است که باید تکلیف نیروهای قراردادی مشخص شود که مسائل متعددی دارد.

۴۶

کد خبر 1353341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =