وقتی جیمز باند هم حریف ویروس کرونا نمی‌شود

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نخستین اکران فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» در کشور چین، به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

اکران از پیش تعیین شده فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» جدیدترین فیلم از دنیای جیمزباند با نقش آفرینی دنیل کریگ، در کشور چین به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

این تصمیم در پی آن اتخاذ شده که کشور چین تقریباً تمامی ۷۰ هزار سینمای خود را به دلیل شیوع این ویروس تعطیل کرده و در حال حاضر فروش این فیلم در گیشه چین تحت تأثیر قرار گرفته است.

یکی از روزنامه‌های انگلیسی (ساندی تایمز) اعلام کرده، حتی اگر سینماها در زمان آغاز اکران این فیلم دوباره به فعالیت خود ادامه دهند، دنیل کریگ، فیبی والر بریج و نایومی هریس جزو کسانی خواهند بود که نمی‌توانند مجوز پزشکان برای سفر به چین را دریافت کنند.

آخرین فیلم سینمایی که از مأمور ۰۰۷ (جیمز باند) دیدیم، «اسپکتر» بود که بیشترین فروش را در کشور چین نسبت به تمامی فیلم‌های گذشته این مجموعه سینمایی داشت و ۸۳ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵ فروخت. «انتقام جویان: پایان بازی» پرفروش‌ترین فیلم سینمایی تاریخ که ۲.۸ میلیارد دلار فروش داشت، ۶۱۴ میلیون دلار (یک پنجم فروش کلی) در چین فروش کرد.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1353588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =