مدیران استان قزوین با دقت ارزیابی می‌شوند

جمالی پور گفت: عملکرد مدیران بانکی و اجرایی استان از سال آینده با دقت ارزیابی می‌شود و دستگاه‌ها و نهادهای موفق تشویق و تجلیل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین ؛ هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، گفت: سال آینده باید کمربند همت تمامی مدیران بانکی و اجرایی استان محکم‌ بسته شود تا بتوان برای خدمت به مردم و تحقق شعارهای دولت در چهارچوب قانون گام‌های بلندتری برداشت.
جمالی پور اضافه کرد: از سال آینده هرسه ماه یکبار عملکرد مدیران و دستگاه‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و اگر مدیری موفق باشد پیشنهاد ارتقای وی را مطرح خواهیم کرد.
وی افزود: عملکرد ۶ماه مدیران استان در سال جاری نیز مورد بررسی قرار گرفته و از بانک‌ها و دستگاه‌هایی که عملکرد خوبی داشته باشند تقدیر خواهد شد.
جمالی پور اضافه کرد: از اول سال آینده باید مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی دست به دست هم بدهند تا بتوانیم در مسایل مرتبط با توسعه استان موفق‌تر عمل کنیم.
استاندار قزوین با بیان اینکه این استان رتبه ۶کشور را در پرداخت تسهیلات رونق تولید دارد، گفت: ما سال آینده به هیچ عنوان به این رتبه رضایت نخواهیم داد و باید با هدفگذاری در این زمینه به رتبه یک یا ۲کشور دست یابیم.
جمالی پور گفت: ما با هیچ مدیر و دستگاهی در اجرای حقوق مردم تعارف نداریم و با مدیران ناموفق به صورت جدی برخورد خواهیم کرد.
در ادامه این جلسه مشکل سه واحد تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم گیری لازم برای حل مشکلات آنها اتخاذ گردید.

۴۶

کد خبر 1353694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =