محرومیت از نشاط اجتماعی کودکان را دین گریز می کند

رئیس شورای اسلامی شهر یزد لزوم تربیت دین باوری در کودکان را مستلزم نشاط اجتماعی دانست و گفت: اگر بچه ها را از نشاط اجتماعی محروم کنیم قطعا فرزندانی دین گریز و دین ستیز خواهیم داشت .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ غلامعلی سفید در آیین رونمایی از پوستر نخستین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی یزد با بیان اینکه نمی شود جامعه بی نشاط داشت و از دین حرف زد، اظهار کرد: اگر در برنامه های خود عقب مانده ایم باید بدانیم که در برنامه های فرهنگی عقب تر هستیم.
وی لزوم تربیت دین باوری در کودکان را مستلزم نشاط اجتماعی دانست و افزود: اگر بچه ها را از نشاط اجتماعی محروم کنیم قطعا فرزندانی دین گریز و دین ستیز خواهیم داشت .
سفید با بیان اینکه شورای شهر یزد علاوه بر پروژه های عمرانی، اجرایی، بهداشتی به مباحث آموزش شهروندی نیز تاکید دارد، گفت: برخی بر این باورند که اگر شهرداری به سمت وظایفی به غیر از کارهای عمرانی برود از وظایفش دور شده است.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد با بیان اینکه نمی توان به ابعاد مختلف وجودی انسان بی توجه بود و انتظار داشت انسان متعالی شود، تاکیدکرد: محیط بسته، ارائه یک طرز فکر و مسیر مشخص جامعه را به تعالی نخواهد برد و کسانی که می خواهند به این شکل عمل کنند موفق نخواهند بود.
وی ابراز  امیدواری کرد تا مسیر حرکت های فرهنگی شورای شهر یزد ادامه پیدا کند و به مسائل انسانی از همه جهات توجه شود.

46

کد خبر 1353745

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =