آموزش  ۵ هزار شهروند تهرانی در کارگاه‌های کمپین موتورسوار خوب

مدیرکل امور آموزش‌های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی مدارس ۴ منطقه منتخب تهران، گفت: از ابتدای آغاز به کار کمپین موتور سوار خوب در فاز میدانی بیش از ۵ هزار نفر آموزش دیده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران مجتبی دانشور با بیان این خبر گفت: فاز میدانی و آموزشی کمپین موتورسوار خوب به همت معاونت اجتماعی و همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در ۴ منطقه ۱۰، ۱۴، ۱۵و  ۱۸ طی ۵ هفته گذشته با برگزاری کارگاه های آموزشی دنبال شده است. 
وی افزود: مخاطب کارگاه‌های آموزشی دانش آموزان، زنان خانه دار، عموم شهروندان، کودکان، مربیان مهدکودک ها، و دانش آموزان موتورسوار هستند که در واقع به آن‌ها آموزش داده می‌شود تا نکات ایمنی لازم را به اطرافیان خود از قبیل پدر و یا برادر که راکب موتور هستند یادآوری کنند.
مدیرکل امور آموزش‌های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطر نشان کرد:  استفاده از کلاه ایمنی، عدم ورود به خط ویژه، پیاده‌راه، تونل و ... نکات آموزشی این کلاس ها هستند و  کودکان آموزش دیده پس از این دوره برچسب‌هایی را روی کلاه و یا موتور  راکبانی که قوانین را رعایت می کنند، می چسبانند و آن‌ها را به عنوان موتورسوار خوب به جامعه معرفی می‌کنند.
 وی خاطرنشان کرد طی پنج هفته گذشته ۱۱۴ کلاس آموزشی برای جامعه هدف برگزار و ۵۲۲۱ نفر در آنها شرکت کرده اند.
دانشور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از موتورسوارها از موتور به عنوان وسیله امرار معاش استفاده می‌کنند،  موتورسواران قانون‌مدار با عنوان موتورسوار قهرمان خانواده معرفی می‌شوند.
۴۷۲۳۱
کد خبر 1353792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =