مقام زن از سوی زنان فعال اقتصادی در قزوین گرامی داشته شد

این مراسم با حضور شریفه الهی قمشه‌ای مدرس دانشگاه، سعید نبیل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، فاطمه غفوری رییس کانون زنان بازرگان استان، صدیقه ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و سیده منیره قوامی عضو شورای شهر قزوین همراه بود.

 به گزارش خبرآنلاین از قزوین رییس کانون زنان بازرگان استان قزوین در این مراسم گفت: نه زن برتر است و نه مرد بالاتر، نه یکی پایین تر است و نه یکی فراتر، نه مرد جنس اول است و نه زن جنس دوم، اینها کلام و آموزه قرآن کریم است که می‌گوید زن و مرد مکمل یکدیگرند.

فاطمه غفوری اضافه کرد: زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه را هرگز نه می‌توان فراموش کرد و نه می‌توان آن را به کنار گذاشت، بلکه آنها در کنار وظیفه مادری و همسری همواره نقش پررنگی در جامعه برعهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: امروز زنان ما در تمام صحنه‌ها مانند مردان از پشتکار فراوانی برخوردار بوده و توانسته‌اند در مسیر توسعه کشور گام‌های مصممی بردارند که استمرار آن نیازمند حمایت‌های مضاعف است.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین نیز در این نشست گفت: کانون زنان بازرگان در مسائل اجتماعی به خوبی وارد شده و همواره توانسته‌ با شناسایی موارد مورد نیاز موفق عمل کنند.

سیده منیره قوامی به شیرخوارگاه حلیمه اشاره کرد و گفت: کودکانی که در شیرخوارگاه بزرگ می‌شوند و در سن جوانی نیاز به کسب و کار دارند، نیازمند حمایت هستند که کانون زنان بازرگان اعلام آمادگی کرده تا توانمندی و آموزش این افراد را برعهده بگیرد.

در این مراسم گروه موسیقی فراز با اجرای دو بخش توانست نشاط خاصی به میهمانان منتقل کند.

46

کد خبر 1353841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =