نجات مصدوم تصادف زنجیره‌ای در کرمان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از نجات مصدوم حادثه تصادف در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین ازکرمان ؛ رضا میرزایی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: براثر برخورد چندین خودروی سواری واقع در بولوار امام صادق (ع) سرنشین در خودرو حبس شد که با تلاش آتش نشانان به موقع نجات یافت.

او افزود: با توجه به شدت این حادثه و بر خورد یک دستگاه کامیونت و یک دستگاه پژو ۴۰۵ با یک دیگر و به دنبال آن انحراف کامیونت و بر خورد با چندین خودروی دیگر از جمله یک تاکسی درون شهری موجب مصدومیت شدید و محبوس شدن راننده خودروی سواری در بین آهن پاره‌ها شده بود که بلافاصله دو تیم اطفاء حریق، امداد و نجات سازمان آتش نشانی از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

میرزایی تصریح کرد: آتش نشانان بدون اتلاف وقت اقدام به ایمن سازی محل حادثه و خروج مصدوم از داخل خودرو دچار حادثه شده کردند و با انجام موارد ایمنی هر چهار خودرو از حریق احتمالی جلوگیری کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان گفت:همچنین شب گذشته از حریق یک منزل مسکونی در خیابان فیروزآباد مطلع شدیم.

میرزایی افزود: بلافاصله تیم اطفاء حریق از نزدیکترین ایستگاه آتش نشانی به محل این حادثه اعزام گردید و حریق که به سرعت در حال گسترش بود توسط آتش نشانان اطفاء و از پیشروی آن جلوگیری به عمل آمد.

48

کد خبر 1353928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =