سوژه ملتهب فیلم، بازیگر «لباس شخصی» را ترساند

میزان نوشت: توماج دانش‌بهزادی گفت: با توجه به فیلمنامه بسیار قوی و سوژه ملتهب فیلم سینمایی «لباس شخصی» از بازی در این فیلم بسیار ترسیدم. برای این فیلم با بسیاری از دوستانم مشورت کردم و اکثریت به من گفتند که در این فیلم بازی کنم، البته از سویی می دانستم که امیرعباس رییعی از پس از این فیلمنامه بر می آید.

توماج دانش بهزادی پیرامون چگونگی حضورش در فیلم سینمایی «لباس شخصی» گفت: پیش از این فیلم در آثار کوتاه با امیرعباس ربیعی کارگردان اثر همکاری داشتم، در ابتدا فیلمنامه برای من ارسال شد و آن را خواندم، در همان موقع بسیار تعجب کردم زیرا فیلمنامه خیلی قوی بود. 

وی در همین راستا ادامه داد: با توجه به فیلمنامه بسیار قوی و سوژه ملتهب فیلم سینمایی «لباس شخصی» از بازی در این فیلم بسیار ترسیدم. برای این فیلم با بسیاری از دوستانم مشورت کردم و اکثریت به من گفتند که در این فیلم بازی کنم، البته از سویی می دانستم که امیرعباس رییعی از پس از این فیلمنامه بر می آید. 

بازیگر فیلم «لباس شخصی» با اشاره به نگرانی خود برای حضور در فیلم لباس شخصی افزود: به طور کلی بازی در فیلم‌هایی که مضمون سیاسی دارند کمی سخت است.

وی درباره احتمال استقبال مردم از این فیلم تاکید کرد: در جشنواره فیلم فجر لباس شخصی را در اکران های مردمی هم دیدم، خوشبختانه از طیف های مختلف جامعه نظرات را جویا شدیم و اکثریت فیلم را دوست داشتند. لباس شخصی به نظر من داستانگو بوده و به طور کلی خود سینما است. 

این بازیگر جوان تئاتر و سینما درباره ترکیب بازیگران این فیلم اشاره کرد: واقعیت امر خوشحالم که در کنار این گروه بازیگران کار کردم، بازیگرانی جوان که همگی با جان و دل برای فیلم وقت و انرژی گذاشتند، اینها بازیگرانی هستند که به دلیل شوق جوانی می خواهند دیده شوند و شخصا امیدوارم برای همه آنها اتفاقات خوبی بیفتد. 

دانش بهزادی در همین رابطه خاطرنشان کرد: حضور بازیگران جوان در این فیلم باعث شد که نقش ها بهتر از قبل ساخته و پرداخته شوند زیرا بازیگران تئاتر حاضر در آن بلدند چطور یک نقش را به طور کامل و درست درک کرده و بعد از آن ارائه کنند. 

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1353932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =