۴ نفر
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
میلیچ در آستانه جدایی از استقلال؟

خبرورزشی نوشت:مدافع کروات تیم فوتبال استقلال از عدم پرداخت مطالباتش ناراحت است و این موضوع شاید میلیچ را در مسیر جدایی از جمع آبی‌پوشان قرار بدهد.

هروویه میلیچ یکی از بازیکنان خارجی این فصل تیم فوتبال استقلال است که بازی‌های نسبتا خوبی در ترکیب آبی‌پوشان به نمایش گذاشته است.

میلیچ که نیم‌فصل به دلیل برخی مشکلات قصد بازگشت به فوتبال ایران را نداشت، چند ماهی است حقوق خود را دریافت نکرده که این مسئله به شدت باعث ناراحتی او شده است. میلیچ انتظار داشت دستمزد ماهیانه او منظم پرداخت شود، اما این اتفاق نیفتاده است.

این بازیکن از مسئولان باشگاه خواسته هرچه زودتر مطالباتش را پرداخت کنند. مسئولان باشگاه به این بازیکن قول داده‌اند تا پس از بازی با الاهلی عربستان، بخشی از مطالباتش را پرداخت کنند.

هفته گذشته مدیران باشگاه استقلال گفته بودند دیاباته به اروپا سفر کرده، اما ۳، ۴ روزه برمی‌گردد، اما حالا می‌گویند تا ۱۰ روز دیگر راهی تهران می‌شود. از طرفی، گفته می‌شود مجیدی به او مرخصی داده و با دیاباته در ارتباط است، اما به هر حال خیلی‌ها معتقدند که این مهاجم گلزن اهل مالی دیگر به ایران بازنمی‌گردد.

البته اسماعیل خلیل‌زاده گفته پول میلیچ آماده است و همین مسئله باعث شده تا عده‌ای بگویند میلیچ هم مثل دیاباته و چند بازیکن دیگر در مسیر جدایی از استقلال قرار گرفته است.

256 251

کد خبر 1353966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =