عملیات احداث پل همسان کابلی تبریز در مرحله ساخت عرشه

شهردار منطقه ۲ تبریز از روند عملیات ساخت عرشه پل همسان کابلی بازدید کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی شهرداری تبریز، باقر خوشنواز، شهردار منطقه۲ تبریز با همراهی علیرضا نریمانی معاون فنی و عمرانی این شهرداری از روند عملیات ساخت عرشه پل همسان کابلی تبریز که در کارگاه در حال اجراست، بازدید کرد.
با اتمام عملیات اجرای شمع گذاری پل همسان کابلی تبریز این پروژه در مرحله پایانی اجرای فونداسیون و اجرای عملیات ساخت عرشه می باشد که به محض مساعد شدن هوا و کاهش برودت دما، احداث این پل تداوم می یابد.
خوشنواز با توضیح اینکه پل همسان کابلی برای کاهش بار ترافیک پل اتحاد ملی و سهولت تردد وسایل نقلیه شهری از جاده ائل گلی به مرکز شهر تبریز احداث می شود، افزود: پل مذکور در یک باند رفت، بطول ۴۵۰ متر و عرض ۹ متر به موازات پل اتحاد ملی با هدف اتصال جاده ائل گلی به مقابل راهنمائی، با همکاری سازمان عمران شهرداری تبریز احداث می شود.
شهردار منطقه دو اعتبار اولیه پل همسان کابلی تبریز را ۱۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: اتمام این پروژه رفع ترافیک شهری، موجبات عبور و مرور آسان شهروندان و در کمترین زمان ممکن گردشگران و میهمانان تبریز را از جاده ائل گلی به مرکز شهر، فراهم خواهد نمود.

46

کد خبر 1354014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =