جشنواره فیلم کوتاه «ریگا» برترین های خود را شناخت

سومین دوره جشنواره دانشجوی فیلم کوتاه ریگا که به صورت منطقه‌ای برگزار شد، پس از دو روز رقابت با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، در پایان این جشنواره آرای داوران جشنواره ریگا در بخش اصلی، جایزه بهترین فیلم داستانی را به فیلم "عدن" به کارگردانی شایان ابراهیمی تقدیم کرد.
در این بخش جایزه بهترین فیلم مستند به فیلم "چی‌دا" به کارگردانی محسن کولیوندی از ایلام رسید و جایزه بهترین فیلم انیمیشن را هم فیلم "پژواک" به کارگردانی برزان رستمی از آن خود کرد.
همچنین جایزه بهترین فیلمنامه برای فیلمنامه "چاوک" به نویسندگی هژیر اسعدی در نظر گرفته شد و جایزه ویژه هیات داوران به ماردین شیخ مرادی برای بازی در فیلم "عدن" اختصاص یافت.
جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران برای فیلم "پنجره های تاریک" به کارگردانی امیر فلاح اهدا شد و لوح تقدیر داوران به فیلم "شکاف" به کارگردانی کیوان سروری و نیز جعفر صیادی از زنجان برای ۲ فیلم "جادوی عشق" و "درون یک چارچوب" رسید.
در بخش ویژه کردستان هم جایزه بهترین فیلم برای "درگاه" به کارگردانی ایوب شیخ‌احمدی بود و جایزه بهترین فیلمنامه را فیلمنامه "ناخوانده" به نویسندگی آوات ساعدپناه کسب کرد.

46

کد خبر 1354020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =