تاکنون اسمی به لیست داوطلبان انتخابات البرز اضافه نشده است

ایسنا نوشت:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: تاکنون ۲۳ داوطلب از شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دو حوزه انتخابیه البرز انصراف داده‌اند.

نورمحمد فردی ، گفت: با بیان اینکه تمامی امور برای انجام انتخابات سالم در البرز فراهم شده است، افزود: ۱۲۰۰ شعبه اخذ رأی در البرز تعیین شده که از این تعداد ۱۰۰۶ شعبه اخذ رأی شهری و ۱۹۴ مورد شعبه اخذ رأی روستایی است.
وی توضیح داد: از تعداد ۱۲۰۰ شعبه اخذ رأی بالغ بر ۱۱۰۴ شعبه ثابت و ۹۶ شعبه سیار است، ۲۳ هزار نفر نیز در استان کار اجرایی انتخابات به عنوان نمایندگان هیئت نظارت، هیئت اجرایی، بازرسان و یا مأموران صندوق‌ها را در روز دوم اسفند ماه عهده دار هستند.
رئیس ستاد انتخابات استان البرز عنوان کرد: امسال متولدین دوم اسفندماه ۱۳۸۰ و متولدین قبل از این تاریخ می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.
وی با بیان اینکه زمان برگزاری انتخابات در روز دوم اسفندماه طبق قانون به مدت ۱۰ ساعت است، افزود: رأی گیری در شعب اخذ رأی از ساعت ۸ صبح آغاز شده و تا ۶ بعد از ظهر ادامه دارد و در صورت نیاز با حکم وزیر کشور تا ۱۲ شب همان روز قابل تمدید است.
این مسئول در خصوص تعداد داوطلبین انصرافی که انصراف خود را به طور رسمی اعلام کرده‌اند هم گفت: تاکنون ۲۳ نفر انصراف خود را اعلام کرده‌اند، شش نفر از آنها در روزهای اخیر انصراف داده‌اند.
وی در خصوص اینکه آیا تاکنون اسامی جدیدی به لیست نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات مجلس در استان البرز اضافه شده است یا خیر هم گفت: تا این لحظه هیچ اسمی به لیست اضافه نشده است.

48

کد خبر 1354106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =