عجیب‌ترین استقلال و دست خالی سرمربی/بازیکن موردنظر در دسترس نیست!

تیم فوتبال استقلال در حالی شب گذشته مقابل الاهلی به میدان رفت که تعداد بازیکنان مصدوم و بیمار این تیم از تعداد بازیکنان آماده بازی بیشتر بود.

به گزارش مهر، درست در شبی که تیم مصدومان استقلال با تیم آماده به بازیها در تعداد برابری می‌کرد، دو بازیکن به دلیلی که سرماخوردگی اعلام شد به جمع غایبان پیوستند و یک بازیکن هم در آخرین ساعات باقی مانده به بازی به جمع مصدومان پیوست تا شمار بازیکنانی که برای بازی از دسترس خارج شدند عملا بیشتر از بازیکنانی باشد که آماده بازی هستند.

نگاهی به نام بازیکنان ذخیره استقلال مقابل الاهلی به خوبی نمایانگر دستان بسته فرهاد مجیدی برای این بازی مهم بود. از شجاعت و جسارت مجیدی و تیمش که با همین اندک نفرات توانستند بر حریف تا دندان مسلح شان فشار آوردند بگذریم، واقعا باید به این مسئله پرداخت که چه اتفاقی برای این تیم افتاده که در این فصل تعداد مصدومیت‌ها تا این اندازه زیاد است.

آبی‌ها در این فصل انواع واقسام مصدومیت‌ها را تجربه کردند. از پارگی رباط صلیبی گرفته تا مصدومیت‌هایی مانند مچ، کشاله، دنده و غیره، آسیب دیدگی هایی هستند که بازیکنان استقلال با آن مواجه شده‌اند.

محسن کریمی، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته، مهدی قائدی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، میلاد زکی پور، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد بلبلی، میلیچ و روزبه چشمی بازیکنانی هستند که در طول این فصل به دلیل مصدومیت با شدتهای مختلف از یک تا چند بازی و بعضا تا انتهای فصل را از دست دادند که این تعداد مصدوم برای یک فصل عجیب و غیر عادی است.

به جز شجاعیان و کریمی که به دلیل پارگی رباط صلیبی بازیهای تیم شان را تا پایان فصل از دست داده‌اند، فرهاد مجیدی برای دیدار مقابل الاهلی فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، مهدی قائدی، شیخ دیاباته، محمد بلبلی، هروویه میلیچ، علی کریمی، سیاوش یزدانی و عارف غلامی را در اختیار نداشت که قطعا غیبت ۹ بازیکن در شرایط هر تیمی می‌تواند تاثیرگذار باشد.

43 43

کد خبر 1354162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =