شکوه دوباره کاپیتان ها آرزوی هواداران بود

ساکت الهامی از وقتی جانشین مصطفی دنیزلی روی نیمکت تراکتور شده تا امروز توانسته شرایط خاصی را در کمپ سرخپوشان غرب کشور ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛این مربی تازه نفسِ تراکتور اعتقاد دارد هنوز برای رساندن این تیم به تاکتیک های مدنظرش به مدت زمان بیشتر و فضای کار به همراه حمایت‌های هواداران تراکتور نیازمند است. الهامی در مورد شرایط این تیم در ماه های اخیر گفت: «ما در دو فاز مهم کارمان را دنبال می‌کنیم. در وهله اول کنترل تیم، حفظ آرامش و ایجاد بستری برای امتیاز گیری و پیروزی در هر بازی است و در ثانی می‌خواهیم تماشاگر پسند و هدفمند فوتبال را دنبال کنیم. این مهم ترین آرزوهای من در تیم تراکتور به شمار می‌رود. در این مدت که آمدم، برای تراکتور زحمات زیادی کشیدم.» او اضافه کرد: «ما در ابتدای فصل نتوانستیم به هر دلیلی که بود، بدنسازی کاملی داشته باشیم. همه توجه من در نیم فصل، بدنسازی تیم بود. حالا می بینید که شرایط بدنی بازیکنان نسبت به گذشته بهتر شده و توان جنگندگی و دوندگی تیم بالاتر از قبل است. این شرایط بازیکنان مرا به آینده امیدوار می کند و مشخص است که آنها برای هر وضعیتی در لیگ آماده و مهیا هستند. به همین خاطر بود که ما تا این حد پیشرفت کرده ایم. با این وضعیت، اهداف مان را دنبال می کنیم.» 
الهامی در مورد روزهای خوبی که اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و مسعود شجاعی در ترکیب تراکتور سپری می کنند، اضافه کرد: «این هم از خوشبختی من است که بازیکنان توانستند بهترین شرایط ممکن را بسازند. بدون تردید شکوفایی دوباره این سه کاپیتان تیم ملی که طی ماه های گذشته مورد بی مهری های زیادی قرار گرفتند، آرزوی همه هواداران تراکتور بود. فقط به شرطی به اهداف مان می‌رسیم که کاپیتان های مان بتوانند عملکرد خوب و جالبی در ادامه فصل داشته باشند. بالاخره بازیکنان جوان به بازیکنان باتجربه نگاه می کنند و موتورشان گرم می شود. در غیر این صورت رسیدن به یکی از اهداف مهم و کسب عنوان قهرمانی، محال است. همین جا باید از همه بازیکنانم تشکر کنم که همیشه با دل و جان برای اعتلای تراکتور و شادی مردم جنگیدند. آنها با مصدومیت و غیرت بازی کردند و هرگز عقب نکشیدند.»

سرمربی جوان تراکتور در نهایت گفت: «از هواداران تیمم ممنونم. آنها بودند که باعث تیم ما بهترین نتایج را دنبال کند. تراکتور بدون هوادارانش به یک تیم کاملا معمولی تبدیل می‌شود و این در حالی است که ما دل مان می خواهد همیشه تیمی قدرتمند را در زمین ببینیم. امیدوارم که این اتفاق در آینده ادامه یابد چون اگر هواداران، از اعضای تیم تراکتور به همین شکل حمایت کنند، ما می توانیم کارهای بزرگ انجام بدهیم. البته این را هم بگویم که متاسفانه شرایط رقابت چندان برابر نیست و برخی تیم ها، حامیان قدرتمندی دارند که  ما از این حامی ها بی بهره هستیم ولی با کمک مدیریت باشگاه‌ها و هواداران پرشور همه محدودیت‌ها را کنار می زنیم و راه مان به سمت قهرمانی را طی می کنیم.»

251 251

کد خبر 1354289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =