نوازی: نمی‌دانم چرا یک دلال را سرپرست استقلال کرده بودند!

میزان نوشت: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه وقتی مدیران غیر استقلالی انتخاب می‌شوند، مشکلات نیز دیده می‌شود.

محمد نوازی درباره شکست ۲ بر یک تیم فوتبال استقلال ایران مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: داوری به ضرر استقلال بود و یک گل ما را مردود اعلام کرد. استقلال مصدومان زیادی داشت و کار را سخت کرده بود. تعجب می‌کنم چرا تیم این همه مصدوم دارد. باید بررسی شود چرا استقلال طی هفته‌های اخیر تعداد زیادی از بازیکنانش را به علت مصدومیت از دست می‌دهد.

وی افزود: مشکلات باشگاه تأثیر خودش را گذاشته بود. نمی‌دانم چرا یک دلال را سرپرست تیم کرده بودند. واقعا برای استقلال بد است که با داشتن این همه پیشکسوت و رزومه، یک غیر استقلالی سرپرستش باشد. نمی‌دانم مشکل تیم چه چیزی بوده است. باید شفاف‌سازی کنند و واقعیت را به مردم بگویند. شنیده‌ایم یکی از اعضای هیئت مدیره غیبش زده و از کشور رفته است. چرا باید این اتفاقات برای استقلال بیفتد؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: متأسفانه وقتی مدیران غیراستقلالی انتخاب می‌شوند، این اتفاقات می‌افتد. این همه آدم بزرگ در استقلال داریم، اما از آنها استفاده نمی‌شود. آدم‌های غیرفوتبالی می‌آورند، در حالی که آدم‌های سالم کنار گذاشته می‌شود، از جمله خود من. من هم می‌توانم خیلی کارها انجام دهم، اما دلم راضی نمی‌شود.

نوازی با انتقاد از شرایط باشگاه استقلال گفت: افرادی مثل من نمی‌توانند مربیگری کنند، چون باید از دلال‌ها استفاده کنیم. در بازی با الاهلی عربستان، تنها فرهاد مجیدی، بهزاد غلامپور و نامجومطلق استقلالی بودند و بقیه غیر استقلالی. چرا نباید سرپرست تیم یک استقلالی باشد؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود این شرایط، استقلال نباید به الاهلی می‌باخت. احساس می‌کنم برنامه خوبی پشت تیم نبوده که این شکست رقم خورد.

255 251

کد خبر 1354459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =