بیش از ۷ هزار گلستانی برای عتبات نوروزی ثبت نام کردند

میرقاسم پور گفت: بیش از ۷ هزار نفر در استان گلستان پیش ثبت نام عتبات عالیات عید نوروز را انجام دادند.

به گزارش خبرآنلاین از گلستان ؛  بیش از ۷ هزار نفر از مشتاقان زیارت عتبات عالیات پیش ثبت نام سفر زیارتی در ایام نوروز را انجام دادند که بر حسب قرعه کشی اعزام می شوند.

مدیر حج و زیارت گلستان افزود: پس از انجام قرعه کشی برای زائران پیامک ارسال می شود که پس از آن می توانند به سایت مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کنند.

وی خاطرنشان کرد: آن دسته از افرادی که موفق نشدند پیش ثبت نام انجام دهند می توانند به یکی از دفاتر زیارتی استان مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کنند.

میرقاسم پور اظهارداشت: اعزام زائران در ایام نوروز از (۲۴ اسفند) تا (۹ فروردین ۹۹) انجام می شود و هزینه اعزام در این ایام ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان با روزهای قبل این تاریخ متفاوت است.

وی ادامه داد: با توجه به برقراری امنیت در عراق، بعد از وقفه سه ماهه نخستین کاروان زمینی عتبات استان گلستان امروز (چهارشنبه ۳۰ بهمن) وارد کشور عراق می شوند و تا (۲۳ اسفند) اعزام های عادی انجام می شود.

مدیر حج و زیارت گلستان تاکید کرد: زائران برای اعزام زمینی و هوایی نیز می توانند به صورت حضوری به ۴۸ دفتر زیارتی سطح استان مراجعه و ثبت نام کنند.

وی، هزینه زمینی عتبات را یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و هوایی را سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان برشمرد.

46

کد خبر 1354485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =