ممنوعیت نصب داربست های تبلیغاتی و اطلاع رسانی در کیش

مهندس آقا زاده از ممنوعیت نصب داربست های تبلیغاتی و اطلاع رسانی در جزیره بدلیل خطرات احتمالی و همچنین ایجاد آشفتگی‌ها و آلودگی های بصری در کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین درکیش ، مهندس آقا زاده معاونت امور شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات شهری منطقه آزاد کیش با اشاره به برخی شیوه های منسوخ شده  ونصب داربست های زنگار زده در معابر عمومی و خطرات احتمالی از نصب اینگونه سازه های غیر استاندارد گفت : باتوجه به خطرات احتمالی نصب داربست های فلزی و همچنین زشت نمودن فضای بصری جزیره نصب هرگونه داربست تبلیغاتی در معابر عمومی کیش ممنوع می باشد که در صورت مشاهده اینگونه داربست ها از سوی هر یک از بخش های خصوصی و یا ارگانها ، واحد اجرائیات شرکت نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام خواهد نمود.
معاونت امور شهری و محیط زیست شرکت عمران و خدمات کیش با اشاره به خطرات احتمالی نصب اینگونه داربست های فلزی و زنگار زده اظهار داشت : خطر سقوط داربست و بنر نصب شده بر روی شهروندان وسائل نقلیه، خدشه به سیما و منظر زیبای جزیره ، ایجاد سوء مدیریت در بهبود مدیریت شهری و هرج و مرج در فضای اطلاع رسانی شهری و محیطی از دلایل ممنوعیت نصب بنر و داربست در کیش خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه توسعه متوازن جزیره ، نیازمند توجه همزمان به زیرساخت‌ها و روساخت‌هاست گفت: به همان میزان که باید نسبت به پروژه‌های عمرانی و گردشگری و تفریحی در کیش حساس باشیم، باید بصورت همزمان عنصر خلاقیت ، ابتکار و حس زیبایی را نیز در جای جای جزیره زیبای کیش تقویت نماییم.
 مهندس آقا زاده با اشاره به حوزه‌های گسترده خدمات شهری  در این جزیره مرجانی تاکید کرد: باید از موضوعات متنوع شهری، برای ایجاد فرصت‌های زیبایی بهره گرفت. بسیاری از این فرصت‌ها گاه با کمترین هزینه، بهترین نتایج و بازخوردها را در پی داشته و الگوساز برای سایر شهرهای کشور خواهند بود.
 معاون امور شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات شهری منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه  حذف آلودگی و آشفتگی‌های بصری از خواست‌های بحق و همیشگی کیشوندان و گردشگران می باشد افزود  : زیباسازی محیطی و ایجاد فضایی توام با آرامش و حذف آلودگی و آشفتگی‌های بصری از سیمای جزیره از خواست‌های بحق و همیشگی کیشوندان و گردشگران می باشد از این رو طرح ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی جزیره و جلوگیری از نصب هرگونه داربست های تبلیغاتی  به منظور حفظ زیبایی سیمای کیش و ساماندهی تبلیغات نمای بازارها و مراکز خدماتی در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات شهری منطقه آزاد کیش قرار گرفته است .
وی در پایان  با بیان اینکه طبق مقررات و قوانین موجود ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی یکی از وظایف شرکت عمران، آب و خدمات شهری منطقه آزاد کیش می باشد افزود: نظم‌دهی و پیرایش تابلوهای صنفی و تبلیغاتی جزیره ، تابلوهای ساختمان‌ها و واحدهای تجاری از لحاظ ابعاد، اندازه، جنس، ارتفاع، طول و همچنین نوع کاربری از جمله موارد ضروری و جزء لایفک این شرکت می باشد که برای داشتن جزیره ای زیبا و قانونمند در دستور کار این معاونت و واحد زیباسازی شرکت قرار گرفته است.

.

46

کد خبر 1354529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =