مشارکت حداکثری در انتخابات، اولویت اصلی نظام است

جمالی پور گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اولویت اصلی نظام بوده که از سوی مقام معظم رهبری و رییس جمهوری مورد تاکید قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور استاندارقزوین در جلسه شورای اداری شهرستان بویین زهرا، اظهارکرد: همه مدیران و مسوولان باید برای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنند بدون اینکه امکانات دولتی در اختیار گروه خاصی قرار گیرد.
 وی اضافه کرد: از همه مدیران و حتی خود مردم درخواست داریم برای مشارکت حداکثری در انتخابات اهتمام جدی داشته باشند و البته مساله دخالت در انتخابات به نفع فرد یا جریان خاصی را نیز مراعات کنند.
 جمالی پور افزود:  با تدبیر شورای نگهبان و مقام معظم رهبری فضا برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شده و این فضا در شهرستان‌های استان از جمله بویین زهرا نیز در حال شکل گیری است.
 استاندار قزوین ادامه داد: نامزدها نباید به خود اجازه دهند که به هر قیمتی وارد مجلس شوند چون آسیب بداخلاقی، تهمت و افترا زدن در آینده دامن خود این افراد را نیز خواهد گرفت.
 وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان بویین زهرا، گفت: این شهرستان از ظرفیت‌های زیادی در صنعت، کشاورزی و گردشگری برخوردار است و حتما باید در آینده برای فعال سازی آنها برنامه ریزی های متعددی انجام دهیم.
 جمالی پور گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور باید حمایت از بخش خصوصی، جذب سرمایه گذاران و تکریم آنها در اولویت قرار گیرد و مدیران شجاعت حمایت از بخش خصوصی را داشته باشند چون رسیدن به توسعه پایدار با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی امکان پذیر است.

۴۶

کد خبر 1354556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =