۱۶ نفر
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
پیش بینی قیمت بیت کوین برای سال ۲۰۲۰

بیت کوین که سردمدار ارزهای دیجیتال است سال ۲۰۲۰ را باشکوه آغاز کرده است و پیش بینی ها در مورد ادامه روند افزایش ارزش این ارز دیجیتال بسیار است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از فوربز، بیت کوین در حالی سال ۲۰۱۹ را به پایان رساند که امیدی به افزایش ارزش آن نمی رفت ولی با شروع سال ۲۰۲۰ و شیوع بیماری کرونا این ارز دیجیتال انفجار بی سابقه ای را تجربه کرده است.

رئیس کمپانی نکسو در مصاحبه ای به خبرنگار بلومبرگ گفته است که به احتمال زیاد بیت کوین سال ۲۰۲۰ را با ارزشی بالغ بر ۵۰ هزار دلار به پایان خواهد رساند.

دلیل این پیش بینی کاهش تولید بیت کوین است به طوری که به گفته رئیس کمپانی نکسو هر چهار سال یک بار تولید این ارز دیجیتال به نصف کاهش پیدا می کند و این عاملی است که امسال منجر به افزایش قیمت این ارز دیجیتال خواهد شد و دفعه قبلی که تولید این ارز دیجیتال به نصف کاهش پیدا کرد قیمت آن ۴ هزار درصد افزایش یافت.

یک کارشناس اقتصادی در این خصوص می گوید:" بیت کوین پتانسیل این را دارد تا ارزشش بیشتر از این ها رشد کند و برخلاف افت چشم گیری که در سال ۲۰۱۵ داشته است به جهانیان نشان داد تا عمرش تمام نشده است و مدت ها می تواند در بازار باقی بماند و به احتمال زیاد تا چند روز آینده شاهد افزایش بیشتر ارزش این ارز دیجیتال خواهیم بود".

رئیس نکسو درباره آینده بیت کوین می گوید:" با توجه به این که آینده در دستان ارزهای دیجیتال است به گونهای که استفاده از این ارزها اپیدمی خواهد شد در نتیجه رشد ارزش آن طبیعی است."

امروز هر عدد از این ارز دیجیتال ۱۰ هزار و ۱۴۸ دلار قیمت خورده است و نسبت به دو روز گذشته ارزش آن ۵۰۰ دلار افزایش یافته است و طی یک ماه اخیر نیز ارزش آن هزار و ۵۰۰ دلار افزایش یافته است و بنابر آمار منتشر شده سرعت افزایش قیمت این ارز دیجیتال در حال افزایش است  و در آینده باید منتظر افزایش بیشتر ارزش این ارز دیجیتال باشیم.

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1354584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =