امنیت ؛ خط قرمز نیروی انتظامی در انتخابات است

فرمانده انتظامی استان گفت : امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی در انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در مصاحبه با واحد مرکزی خبر صدا و سیما گفت : پلیس، بر حسب وظایف محوله، با برنامه ریزی دقیق و منظم، تامین نظم و امنیت انتخابات را بر عهده دارد که در این راستا با کسانی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت انتخابات را داشته باشند، قاطعانه و بدون اغماض برخورد می نماید.

فرمانده انتظامی استان در ادامه بیان داشت : نیروی انتظامی استان تلاش نموده تا با ایجاد فضایی آرام ، زمینه شور و نشاط انتخاباتی و مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات فراهم نماید.

وی طرفداران نامزدهای مجلس شورای اسلامی را به سعه صدر، پایبندی به قانون و مقررات و منشور اخلاقی دعوت و همکاری و تعامل روسای ستاد های انتخاباتی را در این راستا خواستار شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد : انشاءالله مردم فهیم استان، همانند گذشته بیشترین همکاری را با ماموران ناجا در راستای تامین نظم و امنیت انتخابات خواهند داشت.

وی با اشاره به آمادگی کامل پلیس استان برای انجام انتخاباتی امن و پرشور، افزود : کارکنان نیروی انتظامی ، بدون وابستگی به طیف و گروه های سیاسی، بر مبنای قانون، فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری، هیچگونه دخالتی در انتخابات ندارند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی سربازان ولایت هستند و از هیچ گروه و جناحی حمایت نمی‌کنند، گفت: نامزدهای مجلس شورای اسلامی دقت داشته باشند که کلیه اقدامات آنها در این راستا قانونی و در چارچوب موارد اعلامی از سوی مبادی مربوطه باشد و سعی و تلاش کنند که از راه اندازی کاروان و وسایل صوتی که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کند خودداری نمایند که درصورت مشاهده، نیروی انتظامی با هماهنگی مقام قضائی برخورد قانونی خواهد کرد.

سردار "غلامزاده" در پایان با بیان اینکه راهبرد ناجا ؛ امنیت ، سلامت، رقابت و مشارکت است بیان داشت : پلیس استان با راه اندازی قرارگاه امام علی (ع) ویژه انتخابات، ضمن تعامل با همه دستگاه‌های مرتبط و استفاده از همه ظرفیت های موجود، امنیت انتخابات را فراهم خواهد کرد.

46

کد خبر 1354897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =