بررسی وضعیت نقشه راه تلفن همراه تله کیش با حضور دکتر مظفری

با حضور غلامحسین مظفری جلسه کمیسیون تامین سرمایه سازمان منطقه آزاد کیش با محوریت اپراتور تلفن همراه "تله کیش" برگزار شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ،  با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش، معاونین و مدیران این سازمان، جلسه کمیسیون تامین سرمایه سازمان منطقه آزاد کیش با محوریت بررسی وضعیت نقشه راه “تله کیش” اپراتور تلفن همراه در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش، در این نشست بر لزوم نگاه استراتژیک به حوزه ICT و سیاست گذاری صحیح و یکپارچه برای همکاری بخش خصوصی در این حوزه اشاره داشت و افزود: تسری یافتن طرح توسعه اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش به سایر مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی نیازمند به تشکیل کارگروه ویژه تخصصی است تا این مهم محقق شود.

مهدی نجاری سرپرست و عضو هیئت امنای اپراتور تلفن همراه “تله کیش” بر لزوم توسعه کمی و کیفی این اپراتور اشاره داشت و خاطر نشان کرد: اپراتور  تلفن همراه”تله کیش” به عنوان یکی از چهار پروانه MNO کشور با افزایش سبد محصولات خود در حوزه ICT، ارائه این سرویس ها و خدمات به سایر مناطق آزاد کشور تسری می یابد.

گفتنی است اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش سال ۱۳۷۴ راه اندازی شد و با گذشت نزدیک به بیش از دو دهه از فعالیت خود، بیست هزار شماره دائمی را با پیش شماره های ۰۹۳۴۷۶۹ و ۰۹۳۴۷۶۸ به مشترکین خود اختصاص داده است. سرویس های مکالمه، پیامک، اینترنت و همچنین سامانه های USSD و B۲C از جمله خدمات این اپراتور به ساکنین جزیره کیش می باشد. سرویس ها و خدمات این اپراتور در سرزمین اصلی نیز قابل استفاده بوده و این اپراتور تنها اپراتور کشور می باشد که از مشترکین خود مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی کند.

شایان ذکر است: این اپراتور به منظور ارتقاء نسل شبکه تلفن همراه، گسترش بازار هدف و توسعه خدمات متنوع بر بستر تلفن همراه و حوز ICTبه مشترکین همگام با آخرین پیشرفت‌های روز فن آوری در دنیا، مدیریت و برنامه ریزی هدفمند خود را آغاز کرده است و قصد دارد فعالیت خود را در سایر مناطق آزاد کشور نیز گسترش دهد.

46

کد خبر 1354907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =